Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Már csak 72 százalékom van és...

Már csak 72 százalékom van és még mióta itt vagyok nem kötöttem bele senkibe sem csak próbálok válaszolni. Ezzel szemben látok olyan kötekedős válaszadókat akik 80 fölött vannak. MIÉRT?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez nem feltétlenül a kötekedős hangvételen múlik. Sokak hozzászólását többen kötekedésnek veszik, pedig van igazság abban, amit mondanak ( a stílus hagy némi kívánnivalót maga után). Mások meg csak általánosságokat felelgetnek, semmi konkrétumot nem mondanak, nem nyújtanak igazi segítséget a válaszukkal.
2010. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:
32%
Így nem csodálom, hogy csak 72%-od van, ha már a helyes kategóriát sem találtad meg a kérdésednek! Egyébként meg ne foglalkozz azzal, hogy hány százalékod van, az emberek akiknek válaszolsz nem ez alapján fogják megítélni a válaszod igazságtartalmát! Nekem is ennyi az értékem, nem foglalkozok vele, egyébként meg nem olyan rossz ez...
2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Te hová írtad volna?

Amúgy így is megtaláltad...:)

2010. dec. 14. 18:48
 4/8 anonim válasza:
jaja
2010. dec. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A beírt válaszaidat korlátlan ideig pontozgathatják. Tehát mondjuk ma kiszállsz 80%-kal, de van egy csomó, eddig nem értékelt válaszod, visszajössz fél év múlva, akkor a mai naptól a visszajöveteled napjáig eltelt idő alatti pontozások elvihetik a százalékaidat felfelé és lefelé is.
2010. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért harcolsz a pontozásért?
2010. dec. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 klixa válasza:
lehet, hogy ők a bennfentesek, illetve azt is lehetett itt az oldalon olvasni, hogy egy levéllel lehet kérni, hogy kapj már néhány %-ot... próbáld meg, ha érdekel a pontozás.
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 klixa válasza:
saját tapasztalat: ha beszólósoknak visszaszólsz, és a kérdezőnek próbálsz felelni, előfordul, hogy leveszik a kommentjeid... nekem néhány komment eltűnt, és még a % is csökkent.. Na erről ennyit.
2011. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!