Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor lesz már kész az új...

Mikor lesz már kész az új toplista, és miért van az, hogy a toplistás százalékom két egységgel több, mint a válaszaim mellé írt százalék; melyik az igazi?

Figyelt kérdés
Csak az oldal fejlesztői és a moderátorok válaszoljanak, köszönöm!
2010. nov. 20. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A válaszaim mellé írt százalékom most nekem 2-vel kevesebb lett hirtelen, tenap még 73-as voltam; toplistán meg nem tudom megnézni, mert nem vagyok benne az 50-ben. Az oldal fejlesztői meg moderátorok meg vlaószínűleg nem fognak válaszolni, fölösleges is ilyet kiírnod.
2010. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is kevesebb lett 2-vel, mint ami eddig volt, tegnap 87 volt.
2010. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-vel kevesebb lett. Úgy látszik, büntetésből mindenkit lepontoztak. :)
2010. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várhatóan holnap vagy holnapután lesz kész az új toplista, hacsak valami előre nem látott dolog közbe nem jön.

Addig is türelmeteket kérjük!

2010. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy állóképet láthattok a Toplista oldalon, a 3 nappal ezelőtti állapotról, azért is eltérhetnek a számok.

Valamint, mivel belenyúltunk a pontozás mikéntjébe, ezért az is előfordulhat, hogy azért romlott el a százalék szám. Ha igen, holnapra helyrejön.

2010. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ
2010. nov. 20. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Megvan az új toplista,hurrá!Mit értek el vele?
2011. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!