Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudnék a kérdezönek irni?

Hogy tudnék a kérdezönek irni?

Figyelt kérdés

hogyan tudnék a kérdezönek privát emailt irni?

vagyis van egy kérdés, ami egy srácról kérdeztek a srác regisztrációjáal amit ő használ. róla irtak, és a srác nemigazán tud róla. nem elakarom neki mondani, csak bezsélni szeretnék vele. hogy tudnék ugy irni, hogy ő lássa, és nem pedig a kérdés alá.

nemigazán találtam rá megoldást ha tudtok valamit irjatok.

köszönömmmm:)


2011. jan. 2. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, ahol ott van a kérdése mellett, hogy "Privát üzenet a kérdés feltevőjének". Ha nincs ott, akkor neked kell kiírnod, hogy írjon neved privátot. Ezt az adatmódosításnál tudod beállítani, hogy tudjanak neked írni. Akkor csak egyszerűen kapsz egy e-mailt arra az e-mail címedre, amivel regisztráltál, és akkor csak válaszolnod kell - a válasz vagy reply - gomb használatával.
2011. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ide válaszolok, tudod, ha már tudod az e-mail címemet, akkor nem tudok névtelen maradni.

majdnem 25/l


Abban az esetben, amit írtál, sajnos nem tudok segíteni. (De ha kéred, hogy ő írjon privátot, akkor csak odaírja, hogy ő az... gondolom én)

2011. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cimezd,és küld,ennyi
2011. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Árkoson Atilla válasza:
Szerintem az a legjobb ha a telefonjáról felhívod! előbb kérd el tőle és ugy! ;)
2011. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!