Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudok írni a moderátoro...

Hogyan tudok írni a moderátoroknak? Egyesek dacból lepontozzák az összes válaszomat.

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy van 1-2 ember, akiknek van egy kedvenc telefonjuk (iPhone 4) és több kérdésben írtam erről a telefonról negatívumokat és ezek a userek megfogadták, hogy minden egyes kérdésénél minden válaszomat lefogják pontozni. Így pár nap alatt 60%-osból 44%-os lettem. Lehet ellenük tenni valamit? Szerintem ez így nagyon nem fair és bunkóság is egyben.
2011. szept. 6. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le a neved kiírását a kérdéseknél.


Válaszolj sok kérdésre más topicokban, így amit lehúznak, nem fog annyira nagy súllyal számítani.


Ha tényleg hülyeséget válaszolsz, akkor azt sokan lepontozzák, és ettől válik a pontozásuk érvényessé. Magyarul ha tízen helyesnek találták a válaszod, ők meg 3-an dacból lehúznak, akkor azért nem kapsz mínuszt (csak ők).


Ha viszont tényleg nettó hülyeséget írsz, kötözködsz, baromságot írsz, azt mindenki lehúzza, nem csoda, ha zuhan a százalékod.


Ja, és ahol véleményt kérnek, ott nem érdemes válaszolni, mert a véleményt nem tisztelik, amikor a piros kézre nyomnak, hanem ítéletként használják a gombot.

2011. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de teljesen hasznos dolgokat írok és látják, hogy én írtam és azonnal lepontozzák. teljesen mindegy, hogy mit írok, szinte mindig normálisan szoktam. az elektronikus eszközök kategóriában meg nem nagyon szoktak pontozni. az a baj, hogy 2-en, vagy 3-an lepontoznak és így max 20%-ban lesz hasznos a válaszom mindig. konkrét embereket is tudok, hogy kik húznak le. a moderátor mail címét nem tudod esetleg? hátha kaphat emiatt egy kitiltást, mert szerintem ez nem szabályos.
2011. szept. 6. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tudsz beszélni a moderátorokkal de elég egyoldalú beszélgetés lenne:) tegyél fel valami nagyon durva kérdést amit biztos törölnének.akkor kapsz tőlük 1 üzit:)

amúgy: info@gyakorikerdesek.hu de ilyen hülyeséggel ne keresd őket

2011. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy moderátor@? már nem is tudom:D
2011. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már kaptam is üzit tőlük :) köszi a válaszaidat
2011. szept. 6. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ismerős helyzet :)
2011. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jé rátaláltam asvasda kérdésére..


Szerintem pont nem neked kéne itt panaszkodnod. Ugyan ezt csinálod azokkal is akik nem értenek egyet veled abban a kategóriában. Az én válaszaimat is több felhasználóval 0%-ra lepontozok akárhova írok... Szerintem inkább maradj csendben :)

2011. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te itt mindenre rátalálsz :D Mondom hogy egész nap az oldalon lógsz...Meg engem követsz. Honnan tudod hogy az én kérdèsem? Amúgy éreztem hogy megfogod találni...
2011. szept. 11. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Bizony, egész nap itt lógtam :D Sajnálom, hogy kihasználom, hogy ma még pihenhetek hétvégén... :)


Egyébként pedig nem volt nehéz rájönnöm, hogy te vagy... elég volt a százalékokat elolvasnom....

De arra persze nem reagáltál ami a válaszom lényege volt... Nem tudom milyen jogon vagy itt felháborodva meg van kitilthatnékod, miközben te ugyan azt csinálod és lepontozgatsz :)


De most öszintén, neked komolyan ezek a legnagyobb gondjaid az életben, hogy mennyi a százalékod? Azt írtad dolgozol, hát nehezen hiszem el, ha ilyen hülyeségekkel vagy elfoglalva.

2011. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
honnan veszed, hogy én is pontozgattam? én alapból nem szoktam értékelgetni...ha megnézel a toplistán, ott alig van pontom értékelésért. amúgy nem a legnagyobb gondom. 1 perc volt kiírni ezt a kérdést, kb annyit vett el az időmből. a munkahelyemen meg itt van előttem a gép, uh hébe-hóba pár percre feltudok nézni az oldalra.
2011. szept. 12. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!