Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni erre az oldalra, miután regisztráltam és az ellenőrző linket is visszaküldtem az e-mail címemről?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megpróbáltam már, az elsőnél sikerül utána nem. Jól írtam be az e-mail címemet, és a jelszót is. Ez már a 3. regisztrációm az oldalra. Mindig azt az üzenetet írja ki, hogy nem vagyok bejelentkezve, miután beírom a e-mail címemet, és a jelszót is!
2009. jan. 30. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
De ha tudsz kérdést kiírni, mégiscsak be vagy jelentkezve...
2009. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom.De hát ha most tudtál kérdezni akkor be vagy regisztrálva.:)
2009. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Hahó... már be vagy jelentkezve.
2009. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3x regisztráltam,más más e-mail címen!A regisztráció után,miután megkaptam az ellenörző kódot,akkor be tudtam lépni,miután kiléptem már nem.Újra kellett regisztrálnom,hogy most ide tudjak írni!Ha most kilépek,megint nem tudok újra belépni!Most már világos?:))
2009. jan. 30. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nagy kezdőbetűvel írtad regisztrációkor az e-mail címed, s valószínűleg belépéskor meg kicsivel próbálkozol. Most átírtuk kicsibetűsre az e-mail címedet, kérlek kicsi betűvel is próbálj belépni.
2009. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm a segítséget,nagy kezdőbetűvel írva az e-mail címemet,sikerült belépnem!:)
2009. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a rendszer figyel a kis- és nagybetűkre.
2009. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!