Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem enged ide engem...

Miért nem enged ide engem bejelentkezni, semmijen böngészőben sem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, már egy jó ideje nem enged ide bejelentkezni, amikor beírom az emailcímet, meg a jlszót, és rá megyek hogy "bejelentkezés" vagy enter, akkor utána egyszerüen nem történik semmi, nem ír ki se olyat, hogy hibás jelszó/felhasználónév, semmit sem ír ki, egyszerüen úgy marad, mint amikor beakarok jelentkezni, most is úgy jelentkesztem be, hogy az email címemre kültem egy jelszóemlékesztetőt, és onnan be tudtam lépni, de így szimplán, a http://www.gyakorikerdesek.hu/belepes itt egyszerüen nem csinál semmit, amikor rámegyek, hogy bejelentkezés, vagy enter, nos miért nem enged engem bejelentkezni? és semmijen böngészőben nem enged bejelentkezni, egyszerüen nem csinál semmit, FONTOS LENNE megtudni, hogy miért nem enged engem bejelentkezni
2011. jún. 23. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ketsű,most is benn vagy.
2011. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor, hogy vagy te itt akkor?
2011. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olvasni luxus? Odaírta, hogy most hogy sikerült bejelentkeznie.

Amugy nem tudom mi a gond, próbálj meg újra regisztrálni egy másik email címmel, vagy írj a modiknak, hátha tudnak segíteni.

2011. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mégegyszer felregisztráltam magam, akk sem enged bejelentkezni, írtam a szerkesztőnek is, az info@gyakorikerdesek.hu-ra, de nem kaptam rá választ, pedig az emailt tegnap írtam, ÉS A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT LEÍROM MEGINT, HOGY HOGYAN TUDOK BELÉPNI: kérek az emailcímemre egy jelszőemlékesztetőt, amikor ez megvan, akkor a kapott linken csak a jelszót kell beírni, és úgy be tudok lépni, de így simán, a rendes módszerrel nem tudok belépni...
2011. jún. 24. 13:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Új szabály! soha nem jelentkezek ki, és akk nem kell bejelentkeznem
2011. jún. 25. 00:00
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

basszus. Gratulálok dr. idióta.


Ha nem vagy belépve, nem írhatsz ki kérdést, se választ. Szóval be vagy jelentkezve.

2011. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok dr. Idióta. Már kétszer leírta a kérdező, hogy hogy sikerült bejelentkeznie. Olvasni tudni kéne.
2011. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Olvastam. De a kérdés attól még ugyanaz maradt. És ő is. Hogy be volt lépve, és nem is tudta... A kérdésére válaszoltam, nem a kérdés kiegészítéseire.


És ne oltogass névtelenül, azt mindenki tud.

2011. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább humor kat.kérdés,lépj át és ott érdeklődj.
2011. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

észlények!!! azzal van baja,a kedves kérdezőnek hogy,nem tud úgy belépni mint régen(vagyis ahogy szokás)! csak úgy,hogy email cimére kér 1 jelszóemlékeztetőt,és ott a LINK SEGÍTSÉGÉVEL(!!!)BEENGEDI LÉPNI!DE CSAK ÍGY!


érthető?-.-"

2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!