Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » [staff] Ez jó ötlet, amit...

[staff] Ez jó ötlet, amit akár meg is lehetne valósítani az oldalon?

Figyelt kérdés

Hasznos lenne szerintem egy választóvonal a megválaszolt kérdések között, amit a júzer szabadon állítgathat. Minden megválaszolt kérdés után lenne egy gomb erre a célra, és a gomb átállítja az elválasztó könyvjelző időpontját a kérdés időpontja + 1perc értékre. A könyvjelző időpontfüggő, így ha a kérdésre, amivel beállítottuk, válasz érkezne, a könyvjelző úgy veszi, mint ha kirántották volna alóla az n kérdést, így az "új" könyvjelző az n+1. és az n-1. kérdés között maradna.

Nem vagyok jártas PHP-ban, de szerintem megvalósítható, ha gondoljátok.


2011. jan. 12. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most még 1x elolvasom, mert elsőre magas volt..
2011. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát tök jó!!!

...

(Bár egy kukkot sem értek abból, amit írtál.... :-( )

Kezd mondjuk azzal, hogy mit akarsz elérni?! Mi a célja ezeknek a könyvjelzőknek?

(Pedig 4X is elolvastam.)

2011. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Vagy 5-ször elolvastam, de még mindig nem értem, hogy mit is szeretnél valójában.
2011. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok értetlen. Ezt nem tudom értelmezni.
2011. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Morfologus ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb lenne úgy, bár nem értettem mi a rák van, de biztos igazad van :D
2011. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nyeh, a hablaty csak a megvalósításra iránymutatás.

A megválaszoltak között van egy könyvjelző, ami mindig ugyanott marad, és lehet tologatni. Ennyi. És akkor a kérdések amikre a könyvjelző beállított időpontja után érkezett válasz, azok a könyvjelző fölé kerülnek, a többi meg marad alatta. Így nem kell végigsunázni a kérdéseket hogy hopp, igen, ennek a legutolsó válaszát már olvastam, tehát ezután már nem lesz semmi olyan amit ne láttam volna.

Én pl. tudnám használni, mert csak azokat a kérdéseket hagyom bent a megválaszoltak között, aminél fennáll az eshetősége annak, hogy a kérdezőnek további segítség kell, illetve további kérdései lehetnek.

2011. jan. 12. 23:57
 7/13 anonim ***** válasza:
huuuu anyám pfff -.- de egy koczka vagy XD
2011. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van itt lent egy Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik? kérdés. Ha kipipálod, akkor mindig kapsz értesítést, ha olyan válasz érkezik, amit még nem láttál. Használd.
2011. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szexiboj ***** válasza:
33%

Ötleteidet ne itt vesd fel, írj e-mailt nekik.

info@gyakorikerdesek.hu

Miért nem lehet elolvasni azt a kib...ott szabályzatot? -.-"

2011. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megynyugodtam hogy a kérdés elolvasása után nem én vagyok az egyetlen aki újra kellett kezdje,de nem ért belőle semmit :D és sorry,olastam kérdező itt a kommented,de nekem még most sem vili hogy mit akarsz mondani...
2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!