Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem? Meg lehetne valósít...

Miért nem? Meg lehetne valósítani? Kérdés modul? .

Figyelt kérdés

Annyi kérdést látok ami vagy 60x ki van írva ugyanaz a cselekmény,... 10éves kislányok mindegyike kirakta kérdésnek h-h kell csókolózni, 15 éves fiúk a méretükkel kapcsolatosan kérdeznek..:S

Miért nincs kérdés kereső?

Szavakra, szótagokra rákeresnénk, nem lenne ennyi értelmetlen kérdés..


2009. okt. 18. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Van kérdés kereső... -.-'
2009. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Menüsor alatt az a kereső szerinted mire való?!

Az már más kérdés, hogy lusták használni egyesek.

2009. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menüsor alatt írd

be majd keress!

2009. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van kereső. Csak sokan nem használják.

Megjegyzem, én sem szoktam, mert baromi zavaró, hogy bármit (tényleg bármit!) beírok, gyakorlatilag csak TERHESSÉGGEL kapcsolatok kérdések jönnek ki. De komolyan. Ezek a kérdések elleptek mindent, kiterjednek mindenre, szerintem ha beírnám, hogy csíkosfejű nádiposzáta, még arra is kidobna néhány ilyen kérdést. Semmi kedvem nincs 20 oldalt végbogarászni, hogy a kismamainvázió közt megleljem, amit keresek. Ha lehet kategóriánként keresni, majd akkor...

Azon kívül olyan pici, hogy sokan (mint Te is), észre sem veszik. :D

2009. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jézusom, azt hittem nincs:)

de legalább most már tudom:D:D bocsi és köszike..:)

2009. okt. 18. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy kereső van, de mikor kérdést ír ki az ember, kihozza azokat a kérdéseket, amik a leginkább hasonlítanak a kiírni szándékozottra. Ez néha igencsak beletrafál, mutatja, hogy már létezik és feleslegessé teszi a kérdéskiírást, ennek ellenére vannak, akik csakazértis kiírják kérdésüket sokadszor is... Mert ilyenek az emberek...
2009. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!