Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján pontozol fel vagy...

Mi alapján pontozol fel vagy le egy kommentet?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy vannak kérdések, ahol az összes igenes válasz fel van pontozva, a nemek le. Vagy fordítva. Meg több helyen, ha vki saját tapasztalatát írta le, lepontozták.

Csak kíváncsiságból: Te mi alapján pontozol válaszokat?


2011. febr. 3. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Hogy mennyire volt hasznos a válasz. Ha értelmes volt, nem provokatív, akkor fel. Ha bődületes badarság, ráadásul olyan szavakkal, hogy "ilyesztő", akkor le. A kötekedő és trágár válaszokat jelenteni szoktam.


* Az is trágár, ahol a fél szót kicsillagozza, mert mind tudjuk, eredetileg mit akart írni.

2011. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ikszdé xD ***** válasza:

Felpontozni, akkor szoktam, ha helyes választ ad az illető, vagy (humor kategóriában) ha valami extra vicceset mondanak.


Lepontozni akkor, ha csúnyán beszél, sérteget másokat, vagy egyszerűen bunkó az illető válasza.


Én is voltam már 90%-os is, de ahogy te is mondtad Kedves Kérdező, olyan azért pontoznak le mert őszinte voltál, vagy mert megmerted mondani a néha fájó igazat...

2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én felpontozom az érdekes és humoros válaszokat is,mert ez igy jó.
2011. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Téves dolog aszerint le vagy felértékelni, hogy egyezik-e a mi véleményünkkel. Sokkal inkább az, hogy HASZNOS-e a kérdés szempontjából.
2011. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!