Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki pontozza a valaszokat?

Ki pontozza a valaszokat?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor ugy tunik, hogy a tapasztalatokon alapulo valaszokat eleg sokszor lepontozzak, megha szerintem hasznos is. Max nem jar a kerdezo kedveben. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. febr. 11. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem csak neked tűnt fel.Nem csak akkor amikor én írom a választ,hanem ha más válaszol nekem.Akkor sem pontozok le senkit,ha épp nem az én szájízem szerint válaszolt.
2009. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Orulok nem csak nekem tunt fel ez a dolog.Sokszor tenyleg olyan valaszokat pontoznak le amik sztem nagyon hasznosak.Egyik kerdesnel en is kifakadtam ezzel kapcsolatban.Pedig en sem szavazgatok le senkit sem.jo lenne ha vkik eszrevennek magukat.
2009. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Csatlakozom.Nekem is ez a véleményem.Annyira tele van a tudatom az ilyenekkel,de kit izgat,elmondom a véleményem és pont.
2009. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

hat ja. ezzel nem lehet mit kezdeni. a vicces az, amikor engem valaki lepontoz, es alattam tok ugyanaz a valasz, amit en irtam, es az meg 100%ig hasznos. na, azt sose tudom hova tenni :D


viszont ha kerdezek, hacsak nem durva a valasz, vagy spam, akkor en mindig a zöld kezecsket nyomom, mert

1. a valaszadó megtisztelt azzal, hogy segiteni akart

2. megosztotta velem az allaspontjat, ami segithet, hogy tobb szempontbol lassam. lehet, hogy nem ugy teszek, ahogy o mondta, de mindenkepp segit a dontesben.


es neha tok huyenek erzem magam, amikor hasznos, jo valaszt adok, es lepontoznak.. marmint azert erzem magam huyenek, mert azert valahol belul megis bant a dolog.


és persze ottvannak a szubjektiv valaszok, amik szerintem mind hasznos (pl. vélemény egy névről, stb), ott sokszor már csak azert is "feljavitom" a valaszokat, mert ott mindegyik hasznos, hiszen a kerdezo a velemenyunket kerdezte.


meg vannak olyan kerdesek, ahol sok hasznos valasz van, es mind haszontalannak van szazalekolva, ott szerintem egyszeruen valaki odatevedt es szórakozik.


nem szabad torodni az ilyenekkel. bar rosszul tud esni, mint irtam, az teny, de lehet, hogy csak en vagyok tulerzekeny

2009. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Sztm valaki szórakozik ezzel, mert én is olvastam olyan válaszokat, hogy mind hasznos volt, a kérdésre válaszoltak, tényleg mindenki hasznos dolgokat írt, mégis mindegyik 48, 65%-ban volt hasznos, egyse volt 100 %.os.


Szóval sztm valaki szórakozásból lepontoz mindenkit. Olcsó játék hülyegyerekeknek!


Azt nem értem, az ilyenek minek látogatják ezt az oldalt, ahol a legtöbben segíteni akarunk a másiknak egyéni tapasztalatok alapján.


Dühítő!

2009. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Ezeket én is tapasztaltam. Ha valamiben nem egyezik az emberek véleménye, akkor mért pontoznak le? Egy mik látásszög, megvilágítás mért ne lehetne ugyan olyan jó? Szerintem úgy jó az itteni kommunikáció, hogy ha mindenki elmondja a véleményét, tapasztalatait és azután a kérdező eldönti, hogy melyiket fogadja meg. Az, hogy nekem vagy épp a mellettem szólónak eltérő a nézőpontja egy adott témában, még lehet, hogy hasznos a válaszom attól függetlenül. És ezután mindenki eldöntheti, hogy melyiket fogadja meg...
2009. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Valóban vannak ilyen intelligens egyedek, akik ezzel szórakoznak, de attól, hogy hetente feltesznek egy ilyen kérdést, nem fogják abbahagyni a lepontozást.
2009. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
viszont van, amikor semmitmondó válaszokat is felpontoznak, na ez sem túl kellemes. ha tanulni akarok egy válaszból, de azt látom, hogy két, homlokegyenest eltérő válasz ugyanúgy 100%, akkor az oldal elveszíti azt, amiért létrehozták...
2009. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!