Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan törölhetem le a nem...

Hogyan törölhetem le a nem tetsző válaszokat a kérdésemhez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy, csak a moderátor törölhet.


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Ez a kérdezőre is vonatkozik. Pontozd le, ha nem tetszik.

2011. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt kérdezd meg a magadtól, hogy miért nem bírod elviselni azt - még látni sem! -, ha a valaki másként válaszol, mint ahogyan azt te előre elvárdtad.


Lepontozhatod az adott embert, mert az nemigen jelent semmit. Attól, hogy valakit egy rakás buta ember lepontoz, még igaza lehet. Én soha nem azt nézem, hogy ki hány %-on áll, hanem azt, hogy mit mond - mert csakis az a lényeg.

2011. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Moderátor törölhet.

Ha pedig nem tetszik egy válasz a feltett kérdésedre:- Akkor ne tégy fel további kérdéseket, vagy fogadd el a negatív kritikát is mert az is egy válasz a kérdésedre.

2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz kellett némi segítség, de azért látom magadtól is rájöttél! :DDDDDD GRATULÁLOK!!!!
2011. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a - jelre kattintasz,ott törölheted a választ. Legalábbis akkor,ha a modik is egyetértenek.
2011. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit gratulálsz?
2011. nov. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!