Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik minden kérdésüket ebbe a...

Akik minden kérdésüket ebbe a kategóriába teszik fel, nem vették észre, hogy egy csomó másik is van ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Pl. ilyenekkel találkoztam itt már, hogy:

- Anyukák, valaki le tudná írni, mi volt tegnap a Grace Klinikában?

- Postai díjszabás 2011-ben?

- Milyen telefonotok van?



Én csak fogom a fejem, hogy attól, hogy valaki anyuka, miért nem lát át a Gyerekvállalás kategórián?


2011. febr. 13. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy a kamaszok is, azért mert kamaszok az összes kérdésüket ide, a kamasz kategóriába teszik fel...

A zsebpénztől kezdve a szerelmi életükig, az felvételin át minden kérdés megfordult már itt...

2011. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A számból vetted ki a szót :)

Szerintem az ide írogató anyukák nagy része azt képzeli, hogy ez itt egy külön fórum, és mivel ők csak ide szoktak írogatni, ezért minden kérdésüket itt teszik fel.

2011. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem de mit csináljak
2011. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy vajon miért került át ide ez a kérdés?

Csak mert itt szinte semmi értelme.

2011. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert úgy látszik, vicces kedvükben vannak a modik. Az anyukák kérdéseit bezzeg nem pakolják át! Áhá! A moderátorok is kismamák! Invázió!!!
2011. febr. 14. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen vannak kismamamodik is ,nagyon helyes dolog,mert ők értik a nöi dolgokat,amire választ kell adni.
2011. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok van de lassan kigurigálódik.
2011. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!