Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki milyen gyakran és miért ír...

Acel kérdése:

Ki milyen gyakran és miért ír privát üzenetet a gyk-n?

Figyelt kérdés
Mivel én elég szorgalmas tudok lenni gondoltam megkérdezem hogy van-e ezzel így más is ? :)
2011. febr. 20. 23:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De durva, akkor te társkeresőnek használod az oldalt?

Amúgy szerintem többen írnának vissza, ha egy helyesírás-ellenőrzőt ráküldenél a szövegre, mielőtt elküldöd, mert a NÁKOLÁS pl nagyon irritáló.

2011. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

:D

Hát ez érdekes utolsó válaszoló! Én még nem is gondoltam rá, hogy itt ismerkedjek! Azért itt az ember személyes élményeit, gondolatait, tapasztalatait, problémáit "beszéli" meg, épp ezért nem hinném, hogy bárki is szívesen adna ki infot magáról, azaz szívesen ismerkedne!

Talán már nekem is írtál, de én vagyok az előbbi, akinek már inaktív a mail címe :D

23/N :D

2011. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó előttinek szólt, a 26éves srácnak :)
2011. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Nem úgy kell érteni hogy társkeresőnek használom az oldalt, de ha már lehet miért ne. Különben meg egy helyen sem használtam a -nák toldalékot, és ha használnám sem kéne belekötni mert semmi helytelen sincs benne. Te még biztos nem hallottál a tájnyelvről, vagy akkor minden szavad ízlésesen megválasztott irodalmi kifejezés. Egyébként meg 2 barátságot is kötöttem már az oldalon keresztül, szóval én nem érzem olyan rossz dolognak hogyha valakire ráírnak.

az előbbi 26 éves férfi voltam...

2011. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Ja de, :D megtaláltam hogy sokadjára elolvastam a korábbi hozzászólásomat. "írnák" . Hát, ez úgy becsúszott... :D

26/f

2011. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

23l : én is több emberrel beszélgetek/tem akiket itt ismertem meg úgy hogy ráírtam privátban.

-társkereső? hát ez komplex egy kicsit, azért itt mivel mindenki név nélkül ír így kifejezetten őszinte emberekkel/válaszokkal lehet találkozni, néha pont ezért írok valakinek!

-26f éjszaka senki sem figyen annyira a helyesírásra :)

- én mondjuk nem társat keresek, csak valakit akivel tudok beszélgetni, ez egy egy mondat után leszűrődik elég jól (persze lehetőleg lány legyen) :)

2011. febr. 21. 10:13
 17/25 anonim ***** válasza:
Én írtam kétszer, az egyiknél maga a címzett kérte, hogy írjak neki privátban, ha van kedvem. Egyikre sem kaptam választ.
2011. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hogy kell privátot írni? :D
2011. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én megbeszélem telefonon,nem irdogálok.
2011. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én se szoktam írni,viszont annál többször írnak nekem de többnyire anyázós mailokat,aztán addig járom a közösségi oldalakat mig meg nem találom mailcím alapján ki is a tag majd a kérdésébe leírom hogy ez a tag megkeresett ezzel és azzal a szöveggel,itt a profilja nézzétek meg mekkora barom.
2011. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!