Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valaki elmagyarázná hogy...

Valaki elmagyarázná hogy miért látom sokszor azt hogy a "Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú". Én ezt nemtom felfogni hogy ezt a rendszer írja ki vagy mi. Help pls?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod, mert ha a főkérdésed túl rövid, akkor a szűrőn fennakad, a kérdezők meg nem akarnak rizsázni még pluszban a főkérdésben (hozzáteszem, velem is volt már, hogy kétszer írtam le ugyanazt, mert másképp nem lehetett, nem értem, miért nem lehet röviden megkérdezni, és lentebb kifejteni...), szóval bemásolják azt a figyelmeztetést, amit kiír a gyik. :-)
2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
az idióták szokása,és valóban úgy ahogy az első mondja,csak még annyival egészíteném ki hogy annyira gyenge az agyműködésük hogy egy kérdést sem tudnak megfogalmazni érthetően,csak annyit hogy "mért,hogy,miért van ez,mitől lehet" stb én is feltettem párszáz kérdést már de mindegyiket sikerült normálisan bemásolgatás nélkül feltennem
2011. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a kérdező sok esetben nem tudja röviden kifejezni magát.
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valszokat
2011. febr. 23. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ahelyes 13.01
2011. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!