Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a szerelem, szex kategóriát...

Ha a szerelem, szex kategóriát csak 18 éven felüliek látogathatják, akkor miért törlik azokat a kérdéseket, amikben felnőtt tartalom van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha törölnek egy kérdésed arról belépés előtt kapsz egy figyelmeztető ablakot amit leokézva jöhetsz tovább,ott le van neked írva mi az oka hogy törölték a kérdésed,hogy az olvasás hogy megy neked azt nem tudom lehet bukta volt?
2011. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, de láttam már, hogy töröltek kérdést, esetleg kivettek linkeket. Pl itt, kivették a négy link közül az egyiket, amelyiken egy meztelen nő volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__15..

2011. febr. 22. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert nem kicsiknek való.
2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De pont azt írta a kérdező, hogy maga a kategória sem.

És tulajdonképpen igaza van, én erre mondjuk még nem gondoltam. Bár az is lehet, hogy ha nem is kicsiknek van, lehet, hogy más sem akar olyat megnézni, de mégis megtenné nem önszántából.

2011. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Nincs valami szabályzat ezen az oldalon? Kerestem, de nem találtam. Kíváncsi lennék, hogy mi van még benne. Egyébként ezt a kérdést is moderálták, ugyanis úgy kezdődött, hogy: "Moderátorok!..." És azt eltávolították... :O
2011. febr. 24. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Más a kategória,ahová illik.
2011. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy más... Akkor max átrakják más kategóriába (láttam már pár ilyet, hogy átrakták). De ha elolvasod az előző válaszom, és megnézed a linket, akkor látod, hogy ott is jó a kategória...
2011. febr. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!