Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért teszik át örökké a...

Miért teszik át örökké a párkapcsolatos kérdéseket a szex, szerelem rovatba ahova főleg tinik irkálnak?

Figyelt kérdés
tudom hogy a szex-szerelem témakörben van a párkapcsolat rész is, de ide többnyire felnőttek írják a problémájukat, oda pedig többnyire 15-16 évesek írnak badarságokat. Miért teszik át örökké ahol fix hogy nem kap az ember értelmes választ?
2011. szept. 8. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Jó kérdés. Lehet, hogy az egész párkapcsolatok témát át lehetne rakni a családi kapcsolatokhoz. Én támogatnám. :)
2011. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
teljesen egyetértek. hát nem tudom, hoyg miért, gondolom az itt olvasók, bejelentik. aztán végülis igazuk is van, hogy rossz a kategória. de ez szerintem elég rosszmájúság.
2011. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, én rá sem nézek a szerelem-szex témába, mivel jól írod.... hülye kis tinik irkálnak, akik közül a felének fogalma sincs a méhecskéről és a virágról, de úgy tesznek, mintha már benne lennének, vagy, ha benne is vannak, még bőven van mit tanulniuk, közben meg menőznek össze-vissza.... nevetséges:)


23N

2011. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én sem értem.
2011. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Írj nekik egy levelet.
2011. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert egy pár éves kapcsolat, nem számít családi kapcsolatnak.

Ha valaki idejön, lehet nem ezeket akarja olvasgatni.

De szerintem is kellene ide egy külön kategória, mert a szerelem-szex topiknak teljesen más a közönsége mint ennek a topiknak.

2011. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

"pár éves kapcsolat"

Azért nem csak pár éves kapcsolatok vannak, és a házasság is párkapcsolat. :)) Amúgy egyetértek.

2011. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Arra gondoltam, hogy a pár éves (1-2-3-4-5-6) kapcsolatok, azok párkapcsolatok, és még nem családi kapcsolatok.

Ezekkel a kapcsolatokkal kapcsolatos kérdések a szerelem szex-es kategóriába tartoznak.

Pár év múlva jön az eljegyzés, és akkor az már családi kapcsolat.


Nem én vagyok ennyire szigorú, vaskalapos, csak ez az oldal így lett kitalálva, kategorizálva.

2011. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
őőőő bátyámék 3 éve vannak együtt, és egy éve házasok. Akkor még ők is csak párkapcsolatban élnek?:D:D:D ez butaság
2011. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Jaj te tényleg ennyire kötözködni akarsz?

Persze, hogy az övék már családi kapcsolat.


Én csak általánosságban írtam, hogy az eljegyzés általában a kapcsolat kezdete után pár évvel szokott megtörténni.


Persze lehet a tesódnál két nap múlva megtörtént, akkor az egy kivételes eset volt.


A lényeg hogy az eljegyzésig párkapcsolatnak számít (tök mindegy 2 nap vagy 20 év telik el, nem az idő a lényeg, én azért írtam pár évet, mert az a leggyakoribb), utána meg családi kapcsolat.

2011. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!