Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ennyivel másabb felfogás...

Miért ennyivel másabb felfogásúak a fogyókúra rovatban az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__15..


Teljen jóindulattal, a bunkóságot mellőzve válaszoltam, és így reagált rá a kérdező. De nem ez az egyetlen ilyen példa.

Nem sűrűn járok abba a rovatba pont ezért, de havi 1-2 alkalommal, mikor írok oda mindig elképedek, hogy mennyivel másként állnak az étkezéshez, a saját testükhöz, mint itt a Sport, Mozgásban.


A kérdés nem provokatív, mielőtt a moderátorok szokásukhoz hűen törölnék, csupán érdekel, hogy mi lehet az oka ennek a különbségnek a hozzáállásokban.


2011. febr. 25. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert a dagadt ember olyan mint a román!Mindig mindenkinél mindent jobban tud ÉS MINDENT TUD!!!
2011. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó a hasonlatod :D
2011. febr. 25. 13:35
 3/21 anonim ***** válasza:

Én kérdezni szeretnék. 160 cm és 72 kg vagyok.


Hány gramm ch- és fehérjét kell bevinni a diéta alatt?

2011. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

80-120g ch

fehérje meg amennyi a csövön kifér

2011. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ide főleg azok írnak, akik szeretnének is mozogni, nem feltétlen csak a fogyás miatt, de mert egészségesek is akarnak lenni, stb.. A fogyókúrásba meg az olyanok akik mindenféle csodamódszerre várnak, hogy hogy tudnak úgy lefogyni lehetőleg minél kevesebb mozgással ha egész nap csipszet zabálnak a tv előtt. Mind a két fajta ember van, utóbbi viszont eleve nem ír ide, mivel a témakör már maga is a Sport.
2011. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Mert abba hisznek h sport nélkül tv nézés közbe ilyen olyan tv shoppos szarsággal lelehet fogyni miközbe chipset esznek.


Undorítóak azok az emberek.(persze nem az összes ilyen)


pl multkor is volt egy olyan kérdés h le lehet e fogyni csak tablettákkal...utána még elkezdett vitatkozni a kérdező h de igen ő akkor is azzal fog.Meg h a sport szar...az ilyen maradjon kövér és mondogassa h vastag a csontozata azért olyan.


Néha elképedek milyen emberek vannak ott.

2011. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igazad van, és tényleg segíteni akartál! DE! Én pl. magamból indulok ki, hogy nem "lihegtem" ennyire túl a fogyókúrámat. Tehát nem számolgattam grammra sem a fehérjét, sem a szénhidrátot! Turmixokat sem ittam. Egyszerűen csak minimálisra csökkentettem a szénhidrát bevitelt és mozogtam heti négyszer legalább egy-másfél órát. És még véletlenül sem koplaltam. 18 kg-ot adtam le, amit tartok is. SZóval a fogyókúra rovatban magamhoz hasonló embereket tudok elképzelni. Akik nem veszik annyira komolyan ezeket, mint mondjuk egy testépítő vagy sportoló!
2011. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

NEM!A fogyókúra rovatban nem olyanok vannak mint te.Olvasd már el miket válaszolt az a nyomorék akit leppurd linkelt.Kb semmit sem tenne meg azért hogy fogyjon.


Itt a sport-mozgásban ugyan úgy lusta g*cik vannak mint a fogyókúrában csak a 2 véglet van.Az egyik g*ciizmos akar lenni úgy hogy semmit sem tesz a másik meg g*civékony.

Vagy még vannak a testképzavaros idióták mind a kettőben.

Elvétve van 1-2 ember aki valamit tényleg tenni akar

2011. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jut eszembe! Napi hány felülést kell csinálnom hogy nyárra kockás legyen a hasam? :)

És mennyi idő kox (protein)és mesterséges vitaminok(minden nap eszek aamáát)nélkül átdolgozni a zsírt izommá?

De leanyáznám magam! :))

2011. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!