Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ennyivel másabb felfogás...

Miért ennyivel másabb felfogásúak a fogyókúra rovatban az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__15..


Teljen jóindulattal, a bunkóságot mellőzve válaszoltam, és így reagált rá a kérdező. De nem ez az egyetlen ilyen példa.

Nem sűrűn járok abba a rovatba pont ezért, de havi 1-2 alkalommal, mikor írok oda mindig elképedek, hogy mennyivel másként állnak az étkezéshez, a saját testükhöz, mint itt a Sport, Mozgásban.


A kérdés nem provokatív, mielőtt a moderátorok szokásukhoz hűen törölnék, csupán érdekel, hogy mi lehet az oka ennek a különbségnek a hozzáállásokban.


2011. febr. 25. 13:30
1 2 3
 11/21 Gyakor válasza:
Azt a rovatot én feladtam :D , már csak röhögni járok oda kb... régebben én is válaszolgattam meg minden, de felesleges, 2 perc után megkérdezi mégegyszer valaki ugyanazt szinte. Ja és a semmit(t)evéssel akarnak lefogyni természetesen. A végén meg még te leszel baromnak nézve.. (tisztelet a kivételnek persze) Majd a saját kárukon megtanulják legfeljebb, ha nem fogadják el a normális tanácsokat.
2011. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én ma végigválaszoltam 1 napra visszamenőleg azt a rovatot, de bekészültem :D


Azért örülök, hogy nem én vagyok a hülye, már kezdtem félni :D


Amúgy itt is vannak érdekes emberek pl Schwarzenegger1 aki napjában 2x kérdezi meg, hogy hány kiló izmot szed fel 150g only ch-ból... Meg a hasizmos gyerekek, de azok többnyire, ha tanácsod adsz nekik, esetleg mondod, hogy hülye vagy, akkor leszarják, de nem tolják, hogy ááá te izmos vagy, de nem fogadok ám el tőled tanácsot, mert tuti nem ehetnék mandarint :D

2011. febr. 25. 16:11
 13/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, mindenkinek ment a zöld kéz, nyomkodjátok meg ti is egymásnak :D
2011. febr. 25. 16:12
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Írt nekem is a srác, csak nekem privátot... :D
2011. febr. 25. 20:59
 16/21 anonim ***** válasza:
irígyellek! mindig neked van szerencséd! :-)
2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azért tetszett, hogy a cucc nevét sem tudta leírni, amit használt... de válaszoltam neki, ne az én lelkemen száradjon már, ha nem áll fel a péló, vagy csöcse lesz :D
2011. febr. 25. 21:32
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki másképp csinálja és értelmezi a dolgokat.
2011. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Minden ember nem egyforma.
2011. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
tényleg.Vannak hülyék és kevésbé hülyék
2011. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!