Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudok belépni ide?...

Miért nem tudok belépni ide? Talán kitiltottak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hétfő óta nem tudok belépni ide. Amikor azt kérem, hogy "elfelejtettem jelszavam", arra az jön ki, hogy : Erről az e-mail címről nem regisztráltak még a rendszerünkbe!

PEDIG! Évek óta megvolt az a felhasználóm. És mindig csak gyerekvállalás/nevelés témakört használtam, meg néha a számítástechnikát. Semmilyen szabálysértést nem követtem el, nem értem mi lehet.


2011. febr. 26. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj újra regisztrálni.
2011. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdéseim lettek volna fontosak. Na meg utálom a gerinctelenséget, mert legalább közöljék, hogy miért.
2011. febr. 27. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Erről az e-mail címről nem regisztráltak még a rendszerünkbe!

ugyan ezt kaptam én is válaszul, amikor egy hosszab szünet (betegség miatti, kihagyás) után, szerettem volna belépni. Úgy tűnik, hogy valamennyi, az oldal szerkesztői által meghatározott, beállított, inaktív idő után, törlődünk az adatbázisból!

1 megoldás van csak, regisztrájlj újra.

(a hasonlók elkerülése végett ajánlatos, oldalanként a kérdéseid, és a válaszaid linkjét 1 .txt, vagy esetleg 1 mozdulattal (Ctrl+klik) -kelhető Word.rtf fájlban elmentened, így pár év múlva is könnyen visszakeresheted.

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

másik lehetséges ok, az érintett e-mail címről, hacker támadás érte a web-oldalt, amiről Te nem tudsz.

De, akkor azzal az e-mail címmel többet regisztálni sem fogsz tudni! Örökre rákerültél, a védelmi rendszer fekete listájára, minden próbálkozásod az érintett e-mail címről, automatikusan, azonnal blokkolásra kerül.

2011. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fentiek leírták,de ha 3 honapig nem lépsz be az emailodra ,megszünsz létezni.
2011. febr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Napi szinten használtam, még a "kizárás" előtti nap is. Ezért állok értetlenül a dolgok előtt.


Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 28. 07:10
 7/9 anonim ***** válasza:

későbbiekben, az alábbi módon, megelőzheted azt, (ha bármi okból törölnének is), hogy ne veszd el, illetve, ne keljen utólag keresgélni a válaszaidat.

1. Baloldalt, a menü-ben kijelölöd a Megválaszoltjaid menüpontot.

2. Kapsz egy hasonló olalt: (1.)

itt, bal egérvonszolással kijelölöd, a számsort, majd jobb klikk rajta, > Mentés, megnyitod a Word szöv. szerkesztőt, Szerkesztés menü > Beillesztés.


Ezt eljátszod annyiszor, amennyi számsort, (oldalszámot) menteni akarsz.

A Wordben megjelennek, klikkelhetően! az oldalszámok (hívatkozáskén) amelyekre, Ctrl+kattintás hatására, azonnal megnyílik a kérdésekre adott válaszaid oldala. Így kis helyen, biztonságosan tudod tárolni a válaszaid, bármikor egyszerűen elérhetően.

eredmény: (2.)


Ugyan ezt, eljátszhatod, a válaszaid részletes másolásával, csak akkor egy jóval nagyobb méretű, de áttekinthetőbb klikkelhető adatbázishoz juthatsz. (3.)

kép (a fenti szöveghez számozott):

[link]

2011. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hiszen bent vagy!
2011. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy süket kérdés,hát nem bent vagy,vagy elvagy tévedve?
2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!