Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy akárhányszor...

Miért van az hogy akárhányszor belépek Gyakorikérdések.hu-ra, elfogadja a jelszavamat is és az e-mail cimem is de mégsem enged be? Minden belépéskor meg kell változtatnom!

Figyelt kérdés
kicsit már kezd idegesitő lenni hogy ha naponta többször jövök fel ide,többször meg kell változtatnom a jelszavamat hogy beengedjen.....már kezdem kicsit unni,segitsetek légyszi!!!!
2011. márc. 2. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon rosszul csinálhatsz,mert ilyen bajt még csak nem is hallottam mástól. Milyen böngivel erőlködsz ezen ?
2011. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Explorer 8 al....lehet ez a baj?
2011. márc. 2. 15:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy van ,egyetlen ékezet is elég hogy ne engedjen be.
2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
teljesen normálisan ütök be mindent,nem is irja hogy nem megfelelő jelszó vagy cim,hanem egyszerüen csak visszadob a főoldalra
2011. márc. 2. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,mindenképpen megpróbálnám egy Firefoxal is vagy egy Chromeval is és rögtön kiderülne,hogy mekkora a baj .
2011. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

végigprobáltam a többi böngészövel is,és ugyanez a probléma.......de csak ezzel az oldallal

azthiszem hagyom ezt az oldalt,én nemfogok minden nap uj jelszót kérni....köszönöm a segitséget.üdv

2011. márc. 2. 16:39
 7/11 D.Laci ***** válasza:
Hello! POnt ugyanez a helyzet velem is, de úgy látszik még nincs megoldás. Mozillam van és eddig mindenhol szuperül működött. Itt mindig új jelszó.
2011. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaja,velem is ez a helyzet,nekem operám van,de szerintem a böngészönek ehhez nincs köze....
2011. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a modikat.
2011. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még azota sem jó,ugylátszik akkor az oldal haldoklik....
2011. márc. 6. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!