Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » észrevettétek mennyi értelmetl...

észrevettétek mennyi értelmetlen kérdés van itt fennt?

Figyelt kérdés
mármint ilyen depresszios kis 13évesek sajnáltatják magukat, meg nem tudnak mit kezdeni magukkal.. annyi majomságot olvastam már, hogy hányok!
2011. márc. 4. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 13 évesek nem azért írják ki azokat a kérdéseket, mert szórakoztatja őket, hanem azért, mert TÉNYLEG rosszul érzik magukat, te s***fej... Ennyire azért ne legyél empatikus.
2011. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez sem tartozik a legértelmesebbek közé...
2011. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez a kérdés szerinted mi? Gratulálok, hogy gyarapítod az értelmetlent kérdezők táborát.
2011. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás: válassz a Tudományok kategóriából, ott több "értelmes" kérdést találsz te 14 éves.
2011. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyi értelmetlen válasz! A fentebb említett Tudományok kategóriában is! A múltkor benéztem és igencsak meglepődtem (nem kellemesen). Tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. ez is egy értelmetlen kérdés

2. arra nem gondolsz, hogy a "depressziós kis 13 évesek" tényleg rosszul vannak, és segítségre van szükségük?

2011. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

igen

1. Arra nem gondoltál, hogy tényleg valami bajuk van?

2. Néha viccesek, látom még ezt sem tudod értékelni!

3. Te is értelmetlen kérdést tettél fel!

2011. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem védem egyik tábort sem, de emlékezz vissza 13 éves korodra: a te életed volt a legsz.rabb, semmi nem úgy alakult, ahogy szeretted volna, a tanárok is hülyék voltak, a legjobb barátnőd megfogta annak a fiúnak a kezét, aki neked tetszik stb., s amikor felnőttél, rájöttél, hogy nem is volt tragikus a kamasz korszakod, végülis tök jó volt és szeretnéd, ha csak annyi lenne a problémád, hogy a padtársad nem segített a matekdogában. De akkor ezt még nem tudtad, s te most már éltél annyit, hogy megérthesd a fiatalabbakat, te már tudod, milyen 13 évesnek lenni, ők még nem tudják, milyen idősebbnek (nem derül ki egyértelműen, mennyi vagy, nem hiszem, hogy sokkal idősebb, de elmondhatnád).

Igen, ha nem akarom, én sem értem meg őket, csak annyi a különbség köztem és közted, hogy bennem hatalmas adag empátia van, és pontosan emlékszem a 13 év körüli időszakomra.

26/N

2011. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen problémám sem volt és most sincs, viszont én épp ezért vagyok itt, mert imádok mosolyogni a kérdéseken illetve elcsodálkozni, hogy milyen problémákkal is küszködnek embertársaim. És ebben semmi cinizmust nincs!

Elég komoly ego-t és önbizalmat lehet itt gyűjteni ám. Nekem amúgy is nagy van, de ha itt olvasgatok 1-másfél órát egyből jobban érzem magam. Lehet picit unszimpatikus vonás mások kárából erőt meríteni, de ez egy közvetlen portál ahol sok minden ki van színezve, el van túlozva és nem fedik a dolgok sokszor a valóságot ... Szóval szerintem ez nem bűn.

2011. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És eme kérdés a legeslegértelmetlenebb :P
2011. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!