Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy mostanában egy csomó ilyen kérdés van:"Gáz h még szűz vagyok 14-15évesen? "stb. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Én is 14/L vagyok,és csak csodálkozom,hogy ennyi fiatal kérdezi h gáz-e ez meg az..:S Pedig szerintem egyáltalán nem gáz,sőt,szerintem ez normális,mert még bőven lesz időnk a csókolózásra,a szexre és mi egy másra...Vajon miért gondolják ezt a fiatalok,hogy talán gáz,pedig egyáltalán nem...És minden ilyen kérdésnél az a válasz 99%-ban az a válasz,hogy ez teljesen normális,nem gáz,sőt,inkább az ellentettje a gáz..

Akkor miért kell állandóan ilyen kérdést kiírni?Ezek egyáltalán nem gáz,majd ha jön az igazi szerelem akkor lesz csók,szex meg minden...

14/L


2009. jún. 24. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
azért mert kis csitrik, és képtelenek megérteni h ráérnek még a szexxel.. ha meg megvolt a dolog, akkor jönnek a "lehetek terhes, ha ..." cimű kérdések. :S szánalmas.. meg még védekezni se tudnak.
2009. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát szerintem sem gáz egyáltalán, én sem értem miért kérdezik meg ezt, úgy az is tudják a választ.

Viszont nekem elég hamar eljött az idő és nem azért mert rohantam volna valahova, vagy féltem, hogy lemaradok valamiről, hanem így jött ki. Lett egy komoly barátom és nem érzem, hogy most az gáz lenne, hogy 14 évesen vesztettem el... Az meg nem nagyon érdekel hogy más mit mond. Nekem tudott róla anyum, védekeztünk, nem volt semmi baj, és már 7 hónapja együtt voltunk akkor. És nem ő erőltette, úgy éreztem, felkészültem.

16/L

2009. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ...

hát ezeknek inkább kéne egy felvilágosító óra,minthogy elkezdjenek szexelni...de komolyan,borzalmas,mikor 13-14évesek kérdezgetik,hogy lefeküdjenek-e a barátjával..hova vezet ez világ,a mi gyerekünk meg már 10évesen fog szexelni,vagy mi???Borzalmas:SS

én szűz vagyok,és még az is maradok egy darabig,sőt nem is smároltam...és büszke vagyok rá:)

2009. jún. 24. 15:25
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
én 17 lány vagyok és szűz! :) szerintem ez sem gáz:) nem érzem hogy kéne...
2009. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző 16/L vagyok. Az szerintem sem oké, hogy nem tud róla semmit, még azt sem hotgy mitől eshet teherbe meg mitől nem, nevetséges néhány kérdés amit itt feltesznek. De én azért ebbe nem így mentem bele, megbeszéltem anyával, tisztában voltam a dolgokkal. Ezért nem szeretem ha támadják azokat, akik 14-15 évesen vesztik el. Mármint, ha általánosítanak. Nagyon sok hülye van, de vannak kivételek is.
2009. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, hogy nem szabad általánosítani!

Szűznek, vagy nem szűznek lenni önmagában nem gáz. Egyik sem.

A baj szerintem ott van, hogy sok csitri (Nem véletlenül használtam ezt a szót, azokra gondolok itt, akiknek nem nőtt be a fejük lágya) azt gondolja, ettől felnőtt lesz. Meg a cigitől. Hát nem tudom, milyenek vagyunk mi felnőttek, ha a fiatalok azt a következtetést vonják le, hogy felnőttnek lenni azt jelenti, hogy orrbaszájba szexelünk, meg szívjuk a bagót, és 16 évesen autóval villogunk a társak előtt. Miért nem tudjuk láttatni a felnőttség igazi oldalait és miért nem képesek meglátni a tinik ezeket a dolgokat is? (Tisztelet a kivételnek!!) Rengeteg olyan van, aki csak azért akar lefeküdni a barátjával, hogy elmesélhesse másoknak, mindegy, hogy vacak volt, meg lehet, hogy terhes lesz, mert semmit nem tud az egészről. Volt itt olyan, aki 12,5 évesen győzködött itt mindenkit, hogy ő bizony már sokkal fejlettebb, mint a társai, nem gyerekes, és úgy gondolja, már itt az ideje... hát ő sosem fogja látni, hogy pont ettől gyerek még, egyáltalán nem érett a gondolkodása.

2009. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Akik a kivételbe tartoznak arra nem vonatkozik, de szem a többiek azok csak kis k*rvák, akik 18 éves korukra több fiúval voltak mint ahány IQjuk van, egyébként vanak akik 10 éves korban kezdik, ők a c*gányok
2009. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert 0 szexuális felvilágosítás van. Régen legalább elmondták mesék meg énekek formájában, hogy mikor, mit hova, most meg semmi.
2009. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért írnak ide ilyen kérdéseket, mert azt hiszik az a normális, ha ilyen korban már túlesnek a tűzkeresztségen. Mondjuk szerintem meg pont ez nem jó dolog. Mi a fenének kell ilyen fiatalon beleugrani ilyen komoly dologba? Hogy aztán mindig azon gondolkozzon és itt kérdezgesse terhes-e vagy nem?


Sose értettem és talán nem is érdemes rajta filózni. Csak az embert sokszor meghökkenti, ha ilyeneket hall és fiatal (14-15 éves) kismamákkal fut össze. Mondjuk engem még az is meglep, ha a saját korosztályomban találok olyat, akinek már 2 gyereke van. Persze nem mintha ez rossz lenne, csak én a magam részéről korainak tartom, legalábbis ami engem illet. Mindegy.


Rájöttem amúgy hiába az a véleményem- hogy várni sokkal inkább megéri mint siettetni a dolgokat- ha egyre többen ugranak fejest egy "komoly" kapcsolatba és másokat cikiznek, na meg büszkék rá, hogy ők nem szüzek. Talán nem is a 14 évesekkel van a baj legfőképpen, hanem a "követendő" példával, amit eléjük állítanak (család és a társadalom). Amíg azt el nem érjük, hogy a 14 évesen kezdett nemi élet cikinek számítson addig maradnak a hülye kérdések és a "büszke és érett" 14 évesek.

21/L

2009. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem nem azzal van a baj, hogy tudatlanok. Én se voltam sok dologgal tisztában 13-14 évesen, DE eszem ágában sem volt szexelni. És szerintem ezzel van a baj, hogy ők már csinálni akarják, közben meg még fogalmuk sincs a dolgokról. Pedig az teljesen normális, hogy egy gyerek nem tud sokmindent a felnőtt dolgokról, de addig ne akarja csinálni.
2009. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!