Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tehetek fel képet a péniszemrő...

Tehetek fel képet a péniszemről véleménykérés céljából?

Figyelt kérdés

Mivel ez úgy is 18-as karikás téma, gondolom elvileg lehet. Van, aki a fenekéről tett fel képet és végül is ez is csak egy testrész.

Azért megkérdezem, mert azt se szeretném, ha a modik kitiltanának miatta az oldalról. Szerintetek?


2011. márc. 24. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Tehetsz fel, csak jól írd körül, mi van a képen, nehogy véletlenül megnyissam :)

F

2011. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
Sz@rok rá, nem fogom megnézni!
2011. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Oké, én sem vagyok meleg, úgyhogy elsősorban nem fiúktól várnám a véleményt. Ha meg nem érdekel, nem kattintasz rá a linkre, ennyi.
2011. márc. 24. 14:53
 4/27 anonim ***** válasza:
Rakhatsz ide pl.Mostmár mindenki tudni fogja,hogy mi van a linkben. :)
2011. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet a péniszedről, ha ettől magabiztosabbnak érzed magad. De súlyos problémák vannak veled, ha ilyesmit kell tenned ahhoz, hogy jobb legyen a közérzeted.
2011. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

tegyél de az egyéb kérdések felett nincsen 18 as karika

tedd a szexualitásba.

2011. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül azért teszek fel kérdéseket hogy jobb legyen a közérzetem.

Sok olyan kérdést láttam már, amiben véleményt kérdeznek az alakukról, fenekükről, lábukról, stb. Ők a jó közérzetért teszik?! Ezért gondoltam, hogy én meg erről.

2011. márc. 24. 14:59
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerinted miért csinálják? Azért, mert bizonytalanok és szeretnék ha megnyugtatnák őket.
2011. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Persze, oda fogom. Úgy gondoltam én is. Csak a kérdést tettem fel ide az egyébhez, hogy lehet-e. Ebben még nincs semmi 18-as.
2011. márc. 24. 15:00
 10/27 A kérdező kommentje:

15:00!

Hát ahhoz képest általában jól elmondják mindennek az embert csak szépnek nem.

Lehet akkor inkább még sem teszek fel magamról képet. Mert sokan csak azért is mondanának rá valami negatívat.

2011. márc. 24. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!