Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleménykérés: Mamia, Eko...

Véleménykérés: Mamia, Eko Pack Atvipel és Gaga pelenkák (3-6 kilós) milyenek?

Figyelt kérdés
Olcsón találtam a Gregersen pelenkaboltban (diaper.hu) Mamia 28, Eko 27, Gaga 26,5 darabáron. Használta valaki? Érdemes venni?
2011. júl. 12. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én Gagát kaptam ajándékba, egy rakás kaki volt! vastag volt, alig tudott benne mozogni a babám, gyakorlatilag ráhajtogattam azt a pár darabot, amit elhasználtam. plusz valami papír szerű izé van benne, ami amint nedvességet kapott szagos lett, és visszaengedett mindent. Most a tescoban akciós a zöld tescos, 2 csomag 4200, inkább azt ajánlom, mert majdnem pampers minőség, de olcsóbb. - bár én a pamperst veszem, a dm-ben 25%-os kuponra és 15%-os végösszeggel, így ennél olcsóbb pelenka szerintem már csak a dm saját márkás, ami szintén nem rossz. - szerintem ne adj ki pénzt ilyen pelenkákra, inkább legyen kicsit drágább, de ha kidobod a pénzt és nem is jó, akkor az tényleg ablakon kidobott pénz, mert a jót úgyis meg kell venned utána, tehát nem kicsit leszel minuszban.
2011. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a múltkor vettünk Gaga pelenkát, igaz jóval nagyobb gyereknek. Nekünk nagyon bevált!
2011. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!