Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért javítják ki a moderátoro...

Miért javítják ki a moderátorok a kérdezők helyesírási hibáit?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, hogy némelyik válaszoló letolja az előtte válaszolókat, hogy nem is írta rosszul a kérdező, helyesen írt. Közben meg eredetileg tényleg csapnivaló volt a helyesírása, csak a moderátorok kijavították.

Miért nem lehet azt csinálni, hogy ha javítani akarják, akkor meghagyják az eredeti kérdést úgy, ahogy van, és aláírják más betűtípussal a javított változatot?


2011. márc. 27. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert teljesen felesleges meghagyni a rosszat. Ráadásul megzvarja az embert, ha látja a jót és a rosszat is leírva egymás mellett (alatt), és ha nem olyan jó helyesíró, akkor a rossz rögzülhet be neki.
2011. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Én inkább azt kérdezném, hogy miért nem javítják ki az ordító hibákat, holott sokszor látszik, hogy már látta moderátor a kérdést?

Egy időben működött egy automata helyesírás javító rendszer a kérdéseknél, de az még rosszabb volt...

2011. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
hogy ne tanuld meg a rossz szót
2011. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem fölösleges az ilyesmi. Illetve nem, hogy fölösleges, egyenesen rossz ötlet. Sok dolgot elmond egy emberről az írásmódja, így anonimban pedig szinte ez az egyetlen, ami alapján megítélhetjük, hogy milyen ember lehet a komment írója.
2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem mindig a modik javitanak,hanem vannak okoskodó-kötekedők is akik azt hiszik hogy ők a jók csak.
2011. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt mondom mint az előző.
2011. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Még szerencse.Mert elég sok ember nem tanult meg normálisan írni az általános iskolába.Persze ha azt is elvégezte egyáltalán.Elég gáz ha valaki írni se tud magyarul se....
2011. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!