Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jó egy olyan opció,...

Nem lenne jó egy olyan opció, hogy?

Figyelt kérdés
Amikor az "egy véletlen kérdés"-re kattintok, akkor kategórián belül dobjon ki valamilyen találatot? Ja és lehetőleg ne több éves, hónapos kérdést!
2011. ápr. 2. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt nem használom, csak a friss ropogós kérdéseket nézem :D
2011. ápr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig úgy választok temakört (amelyikben válaszolgatni fogok)hogy véletlen kérdésezek és amit kidob. Ha unalmas újból kezdem :)
2011. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volna.
2011. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem ártana.
2011. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az azért van hogy más is válaszolhasson a régebbiekre amit még nem olvasott.
2011. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdést tettél fel.
2011. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem olyan funkció kellene, hogy egyes témaköröket véglegesen el lehessen rejteni.

Például én nem vayok kíváncsi a "politika" témában elhangzott egyetlen kérdésre / válaszra sem. Ha valahol lenne egy beállítási oldal, ahol kivehetném mellőle a pipát, és soha többet nem dobna fel ilyen kérdést, nagyon boldog lennék.

2011. ápr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ez igen jó lenne. pl marhára nem érdekel az informatika, meg a politika... akkor olyat nem akarok h bedobjon.
2011. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!