Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez valami új opció Facebookon,...

Ez valami új opció Facebookon, vagy csak hiba?

Figyelt kérdés
Van egy személy, aki ismerősöm, néha dumálni is szoktunk, de tegnap óta nem tudom megnézni az üzenőfalát. Azóta beszéltünk is, ő azt mondta, hogy nem tudja miért. Látom, ha fenn van, a képeit is, szóval minden mást, csak az üzenőfalát nem. Ez mi? (a kérdést ne tegyétek át máshova, mert itt is alig van aktív válaszoló, ott meg még ennyi se!)
2011. szept. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy titokban letiltatta hogy ne láthasd csak nem mondja el. Egyébként nem kéne ilyennek lennie.
2011. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az adatlapját is látom, meg mindenét, csak az üzenőfalat nem. Akit eddig én letiltottam az semmit se látott. Ezt hogy lehet beállítani?
2011. szept. 26. 17:30
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Szerintem hiba, egy ideig én sem láttam egy Fb-os barátom falát, most meg igen. Nem vesztünk össze, nem történt semmi extra, tehát biztosan nem ő buherálta meg.

Facebook! Én így szeretlek!!!! :-D

2011. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!