Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hany kerdesedet toroltek mar...

Hany kerdesedet toroltek mar az oldalrol a moderatorok?

Figyelt kérdés
Nekem 2-t.
2009. márc. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

De miért törölték ???

Azért szerintem egy ilyen oldalnak pont az lenne a lényege, hogy nyitott legyen, és ne működjön itt is ezerrel a cenzúra. Na most ha mégis működik, az nekem nagy csalódás lenne, megmondom őszintén, valószínű én többet nem látogatnám az oldalt. Voltam olyan fórumon, ahol gőzerővel ment a cenzúra de olyan mértékben, hog yjóformán 10-ből 9 bejegyzést kistedtek, tök szubjektív alapon, csak mert nem tetszett X oldalszerkesztőnek. Pedig az ég világon semmi "különönös" nem volt benne, úgy értem trágárság stb, egyszerűen személyes antipátia a téma iránt. Így meg aztán az illető személy iránt is, és aztán már mindegy mit írt, sorozatosan az összes létező hozzászólását törölték, nem egy ilyenről tudok.


Akkro javasolta valaki privát emailben, hog syne őrüljek meg, ne javítsam a látogatottságukat, majd ha többen is rájönnek arra, hogy nem fogadják el a cenzúrázásokat és nem mennek az oldalra, akkor becsukhatják a boltot. Így is lett, vagyunk jópáran, akik azóta nem megyünk arra az oldalra. Eredmény: kialakult egy igen belterjes kb 10 fős állandó közönség, és az egész oldal abból áll, hogy ezek vitatkoznak egymással. Úgyhogy fantasztikus.


Én ezért mondom, hogy egy nyílt fórumon mint ez is, nagyon durva húzás az ha cenzúra történik, hiszen ez lenne a lényege, hogy névtelenül bárki bármit meg merjen kérdezni. Tehát "csupán" a lényeg veszik el ezzel.


Miért törölték a te 2 bejegyzésedet??

2009. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyiknek nem lattak ertelmet (a humor kategoriaba irtam, nem tudom, miert pont az enyemet kellett kiszedni), a masik pedig a moderator szerint ongyilkossagra sarkallja a nepet (valoban egy meregrol szolt a kerdes, de nem hiszem, hogy a valaszok lattan mindenki rohant volna megvenni es bevenni).
2009. márc. 3. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Megírnád nekem privátba, mi volt az a méreg? (Azért privátba, nehogy az emberek kedvet kapjanak az öngyilokhoz.) Amúgy durva, ilyenről még nemi is hallottam, hogy egy kérdést ezért töröljenek!

A kérdésre, nekem olyan 8-13 között. Már nem számolom. Volt amelyik tényleg hülyeség volt, volt, amit egy hónappal korábban már megkérdeztem, állítólag reklám (igazából nem), kérdeztem, hogy miért törölték a kérdésem :), meg egy csomó olyan, amit félreértettek, és azt írták, hogy nem derül ki, mit akarok megtudni.

2010. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!