Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány százaléktól veszel itt...

Hány százaléktól veszel itt komolyan valakit?

Figyelt kérdés
Nézed egyáltalán?
2011. ápr. 16. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem számít ki hány százalékos. Engem is sokszor lepontoztak már, van vagy 10 olyan válaszom,ami 0%. Pedig én ha írok valamit,akkor tényleg segíteni szeretnék,nem szoktam bántó lenni. Volt olyan,hogy kérdésemre 40% körüli embertől kaptam egyedül normális,értelmes választ.
2011. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
én nem nézem a százalékot, valahogy az nem érdekel. elolvasom és egyből leesik h most rendes vagy csak szemét...
2011. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem nézem. Annyi hobbiból lepontozó van ezen az oldalon, hogy a százalék számomra nem mérvadó.


Mi is a hasznos válasz? Az, ami a kérdésre irányul, és nem feltétlenül egyezik a kérdező vagy a többi válaszoló véleményével.


Én ezen az elven MINDEN kérdésre hasznos választ adok, soha senkit nem oktatok ki, válaszolok a kérdésre, ha kell, a véleményemet is elmondom. Ez nem szokott mindenkinek tetszeni, így folyton lepontoznak. Pedig mindig legjobb tudásom szerint válaszolok.

2011. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A választ nézem. Ha nagy marhaságnak tűnik, akkor nézem meg, hogy hány százalékban adott már hasznos választ.
2011. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Nem a százalék alapján ítélem meg, hogy valakinek mennyire van igaza, vagy hogy egyetértek-e vele!


Természetesen szoktam nézni, hogy egy egy választ mennyire értékelnek, de nem nagyon foglalkozok vele!


Néha felidegesít ha valaki lepontozgat, vagy olyanokat pontozgatnak le akiknek ugyanúgy igazuk van, csak mást tapasztaltak az adott témában.


Szerintem nem százalékok alapján kellene ezt a szavazósdit csinálni, hanem mindegyik kézjelecske mellé kellene írni, hogy melyiket hányan nyomták. Szerintem reálisabb lenne mint a százalék.

2011. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a szàzalék, a lényeg a vàlaszadàs, amelyet tudok hasznositani, és az sem mellékes, hogy jó, hogy segithetünk egymàsnak, elfogadom a kritikàt is, ha vàlaszt vàrok.
2011. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80% fölöttiek elég jókat szoktak írni...
2011. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
tegnap volt egy kérdéssorozat nemtom melyik témába aztán jól lepontoztak mikor azt válaszoltam arra h eltartanám-e a barátnőmet nemet írtam
2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ezért sem nézem ki hány %os
2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
néha megszoktam nézni, de nem mindig az számít...
2011. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!