Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Keresésnél miért nem időrendbe...

Keresésnél miért nem időrendben adja ki a találatokat az oldal?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal hasznosabb lenne.
2011. ápr. 19. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezzel egyetértek, én is gyakran bosszankodok ezen. többször is kerestem kérdést, amit tudtam, hogy a héten tették fel, de a kereső annyira össze-vissza hozza ki, hogy szinte lehetetlen megtalálni...
2011. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
hát nos azúgyvan hogy az internetednek van egy bizonyos Kb\s....ez a letöltés gyorsaságát de az internetét is .....az internetnek kevesebb a Kb\s mint a letoltésnek....eredetileg egy netnek Kbs 150 kelene toltenie a net gyorsaságat sajnos nemtudom.......hamár a letoltéseknél tartunk..........ha torrenton húzol fontos a seed és a peer minnél tobb annál gyorsabban húz.....és a net gyorsaságat kérdezd azoktól akik beszerelték a netet......de azért fizetni kell ....remélem érthetó választ és hasznosat adtam....na szasztok
2011. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -Énkimás- válasza:
Mer aki tervezte így csinálta meg, ami szerintem elég fura.
2011. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tervezési hiba.
2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!