Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Emberek! Ha valaki jó választ...

Emberek! Ha valaki jó választ ad, ugye nem felejtetek el a hasznos válasz jelre kattintani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

ha hasznos , akkor katt a hasznos jelre.

ha bunkó , csúnya sbt haszontalan jel.

eddig egy alkalommal jelentettem választ a moderátornak. ez ocsány hanyételű volt.


ha vicces , poénos (nem baromság) de nem válasz , akkor is kattintok a hasznosra.


viszont szomorú vagyok sokszor , hogy egyértelmű igaz válasz , és le van pontozva. (én is , más is)

2011. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is épp ezért tettem fel ezt a kérdést. Nehogy valaki elfelejtse, és jó lenne, ha felelősségteljesen kattintgatnának!
2011. ápr. 28. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
csak akkor hogyha nagyon nagyon hasznos volt, és csak akkor pontozom le, ha nagyon "haszontalan" xD
2011. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha.
2011. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó igen ,de ha nem akkor nem pontozok.
2011. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésben .
2011. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza. de hozzátenném, hogy egészen addig 80% fölött volt a hasznosságom, míg nem kezdtem politikai kérdéseknél odaillő politikai válaszokat adni. Ott nem a hasznosság, hanem a pártszimpátián alapuló egyetértést minősítik értik haszontalansággal. így az 50%. :D
2011. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintemmeg PEDOMACI :3
2011. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!