Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek ez az oldal...

Szerintetek ez az oldal egytől tízes skálán mennyit érdemel?

Figyelt kérdés
Szerintem kb.: 6 P.
2011. ápr. 28. 17:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Felettem! köszönjük nagy érdemű hozzászólásod de a pontokra lennénk kíváncsiak és persze a javaslatokra az oldallal kapcsolatban! Köszönöm!
2011. ápr. 29. 13:25
 22/31 anonim ***** válasza:

Témától is függ. Én sokat olvasom a babás részt, mivel 2 kicsi gyerekem van. Sajnos itt is sok a bunkó, meg ha nem egyezik a véleménye a másikkal, akkor jön a mocskolódás, lepontozás. Azért itt legalább vannak normális válaszok. Ez a része 8/10.

Viszont bármi más témakörben tettem fel kérdést, nem igazán kaptam normális választ, csak bunkót, hozzá nem értőt. Valaki írta, hogy vannak itt szakértők, hát dehogy is! A szakértők a szakértői oldalakon pénzért válaszolnak a kérdésekre. Nem pedig itt ingyen. Unatkozó tinikkel van tele. 2/10.

Mondjak példát?

pl. Megkérdeztem, hogy a geotermikus fűtés bevezetése esetén mennyire nő meg a villanyszámla?

Értelmes válaszok száma 0. Viszont megtudtam, hogy csak akkor tudom ezt beszereltetni, ha családi házban lakom (jé!), illetve, hogy nagyon drága ám!

Másik: gyerekeknek spanyolkönyvet keresek.

1 db válasz: keressek rá a Google-en. Na, ne, ez komoly?! Magamtól is volt ennyi eszem, de nem ad ki semmit.

Én már nem is kérdezek itt semmit.

2011. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Felettem! Tudod sajnos ki is van írva h nem szakértők foglalkoznak a témákkal úgyhogy nem kéne ennyire felkapni a vizet de szerencsére sok értelmes emberrel is lehet itt találkozni!
2011. ápr. 29. 13:38
 24/31 anonim válasza:

tegnapelőtt 18:28-as vagyok.

Kérdést feltevő! Pont erről van szó, hogy azt ott bepipálom, aztán ugye mikor választ kap az adott kérdésre a kérdező, akkor én kapok egy mail-t, hogy válaszom érkezett erre a kérdésre. Szóval ott úgy kezel mintha én tettem volna fel a kérdést. Ez így nagyon jó.

Viszont amire én gondoltam az az, hogy kiegészíteném itt a menürendszert egy olyan menüponttal ahová ezeket az általam bejelölt kérdéseket beteszi. Ugyan úgy ahogyan vannak külön "Kérdéseid" ill. "megválaszoltjaid" menüpont is. Hogy azokat is bármikor könnyedén megtaláljam, akkor is ha nem érkezik rá több válasz, vagy akár a moderátorok áthelyezik másik témakörbe. Hisz akkor aztán e menüpont nélkül végképp semmi esélyem a megtalálására.

Remélem így már érthető ahogyan megfogalmaztam.

2011. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. Tudom, hogy ki van írva, hogy nincsenek itt szakértők, valamelyik válaszolód írta. De azt hinné az ember, hogy azért olvassák értelmes emberek is, de elég kevés sajnos. Marad nálam a 2.
2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A kérdések sokesetben 2-ös és a válaszok -5,sokszor.
2011. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Sok esetben még 1-est sem,ugy kérdés mint válaszok.
2011. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat és "18:28"-as elnézést!!!
2011. máj. 4. 16:52
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát sajnos egyes válasznál tényleg egyet kell értenem a 3. oldal utolsóval!
2011. máj. 9. 14:40
 30/31 anonim ***** válasza:
szerintem 9/11. Főleg az ilyen értelmetlen fos kérdések viszik le az átlagot.
2011. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!