Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sok kérdésemre miért nem...

Sok kérdésemre miért nem képesek legalább 1 választ benyögni? Hiába emelem ki, akkor se jön rá válasz! Még ha ötször is kiírom és kiemelem akkor se.

Figyelt kérdés

Pedig nem olyan nehezek a kérdések, tehát néhányan tudnák is a választ a kérdésemre.

Én azért nem tudom, mert nem vagyok olyannyira tapasztalt a témában, hogy oly sok mindent tudjak.


2011. máj. 14. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szüzességgel kapcsolatba 10 bunkó választ kapsz percenként.

De ha elektronikával kapcsolatosat akkor szinte semmit.

2011. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

linkeld be, hátha tudom a választ, csak már rég voltam itt, vagy nem járok a témakörben.

Nem vicc sok kérdésre válaszoltam már úgy hogy ide a GYIK-ba volt belinkelve hogy miért nem kap rá választ, én meg tudtam válaszolni csak soha nem járok az adott témakörben. :)

2011. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nem jár arra senki, aki tudja a választ.

2. Nem vagy kompetens a témában, így lehet, hogy amit te könnyűnek tartasz, azon a többség hetekig gondolkodna, és ilyenre nincs ideje a válaszadóknak.

3. Túl hosszú megmagyarázni / "úgy sem értenéd" szindróma.

4. A téma imserőinek annyira egyértelmű, hogy kamukérdésnek nézik.

5. Te vagy a hatvanhetedik, aki ezt a kérdést felteszi.

6. Rosszul kategorizáltad a kérdést, nem oda való.

Valamelyik ezek közül.

2011. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tegnap 16:59!

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


tegnap 18:43!

1. Nem jár arra senki, aki tudja a választ.


Szerintem ez, mert jó kategóriába raktam. :-)


tegnap 14:27!

Ezt én is tudom. :)

2011. máj. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!