Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért reagálnak durván a...

Miért reagálnak durván a kérdezők ok nélkül a kapott válaszokra?

Figyelt kérdés

Írok egy példát:

Anyuka babája nem fejlődik a vártnak megfelelően. Kiírja a kérdést, hogy mit tegyen. Válaszolok rá, mert ugyanebben a cipőben jártam, és bár a gyerekorvos elhajtott, szakemberhez fordultam, és beigazolódott a sejtésem. Hozzátettem, nem biztos, hogy náluk is pont ez a baj, és az Ő döntése, hogy utánamegy-e a dolognak. Erre lehordott, hogy miért minősítem Őt?!

Más esetben nagyon határozottan ajánlottam a kivizsgálást, akkor meg az volt a baj.

Mindezt kulturáltan, segítő szándékkal, tapasztalatok alapján. Miért reagálnak így az emberek? Csak a megnyugtató válaszok a jók?


2011. máj. 23. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
itt vannak fura lények nem kell velük foglalkozni,multkor vitáztam egy sráccal hogy alföldön több a bűnelkövetések száma mint észak-nyugat m.o-n erre napokig írkált hogy ne hazudjak én egy nagyképű egoista senki vagyok,mert pesten 2007ben rálőttek a ORFK épületére,belinkeltem neki a hivatalos statisztikát azt miondja nem érdekli akkor sincs igazam mert pesten rálőttek 2007ben az ORFK épületére -.-" most ilyennel minek törődni?
2011. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te leirtad a välaszt, segitettel...es nyugodj meg ennyivel. a Toväbbiakat nem kell felvenni, mert ez lesz belöle.

mäsik megoldäs, h nem is irsz :)

2011. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kismamák gyagyásak. :)


Te is voltál kismama, tudhatod, ha nem is saját példából, hát a játszótéren, vagy a kötelező tanácsadásra várva...


Nem kell velük foglalkozni. Főleg olyanokkal nem, akik orvosi problémáikat akarják megoldani a gyakorikérdéseken. Ők duplán gyagyásak. :)

2011. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, buták ezek az emberek. De mondjuk válaszolók között több iylen van, elkezd arra reagálni,a mit te írsz. Az volt a kedvemcem, mikor tegnap kiírta vki, hogy hogy lehet, hogy vki a darázstól fél, a póktól meg nem. Válaszoltam is, hogy nálam pint fordítva van stb stb. Erre az egyik válaszoló elkezdni, hogy a hogy lehet félni a póktól, hisz az nem is bánt, ő a kukacoktól fél, mert azok veszélyesek és félelmetesek. Hát mondom kinek ez-kinek meg amaz a félelmetes, de nekem a pók az, amitől félek, gilisztával meg nem sűrűn találkozunk, mert a földben van benne. Erre elkezd ilyen lenéző stíéusban írni, hogy én biztos egy pesti nyomorák vagyok, aki sosem takarít, azért van nálam sok pók, ő meg mindig kertészkedik, ezért sok gilisztával találkozik... hát mondom no comment, ez az ember nem normális..
2011. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valahogy azt érzem, hogy még annyi empátia sem szorult az emberekbe, hogy elfogadják a másik véleményét.
2011. máj. 23. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én azt vettem észre, hogy egyre többen vannak akik rettentően rosszhiszeműek. Ha írsz valamit, akkor azt a lehető legnegatívabban értelmezik.


Szerintem ez nagyrészt a sok kötözködőtől van, az emberek hozzászoktak, hogy mindenki rosszindulatú és alapban ezt feltételezik mindenkiről.


Rengetegszer volt, hogy írtam valamit - szerintem - teljesen normális, sőt gyakran kifejezetten kedves hangnemben és rögtön kötözködésnek értelmezték, gyakran végig se olvasták, csak leordították a fejemet az első olyan mondatom után amibe bele lehetett látni valami rosszindulatút.

2011. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kukacos dolog kiraly1 Reg nevettem ilyen jot.
2011. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek itt élik ki a rosszindulatú hajlamukat. Ha Ezeket a kérdéseket szemtől szemben tennénk fel, más volna a reakció. Név és arc nélkül könnyű "arcoskodni". Én amikor először jöttem erre az oldalra, kapásból rossz kategóriában tettem fel a kérdésem, nem hogy figyelmeztettek volna, inkább jól kicikiztek.
2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellen bevezetni azt, hogy kérdést is, illetve a kérdező reakcióit is lehessen pontozni.
2011. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert beképzeltek, pláne a baba-mama kategóriában.
2011. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!