Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem idegesítenek...

Titeket nem idegesítenek azok, akik kérdeznek itt valamit, és utána abszolút nem reagálnak a válaszokra?

Figyelt kérdés

Egyrészt, ha hasznos a válasz, akkor egy köszit igazán visszaírhatna, másrészt, gyakran van, hogy visszakérdeznek tőle stb. és nem válaszol rá.

Csak felteszi a kérdést, aztán már nem is érdekli a választ vagy mi van?!


2011. jún. 18. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet olyan,hogy nem jut nethez,lehet olyan,hogy nem engedik gépezni,lehet,hogy megtalálták a kérdését és eltiltották a géptől..és lehet,hogy megoldotta már a problémát.Lehet,hogy nem is érdekli később..
2011. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de több napig?

Jól van, végülis mindegy, ez egy totál anonim oldal, épp ezért nulla a felelősség.

van jó oldala és rossz is...

2011. jún. 18. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Eleinte én se nagyon reagáltam a válaszokra, de aztán én is rájöttem hogy ez milyen bunkó dolog már. Úgyhogy azóta is ha csak egy köszit tudok benyögni akkor benyögöm. Jobb mint a semmi :)
2011. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engemet is eléggé idegesít, mert gyakran elég komoly munka jól megválaszolni egy kérdést és ilyenkor úgy néz ki, hogy feleslegesen fáradtam.
2011. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát igen... attól még, hogy névtelenek az emberek, lehetnének udvariasak stb.

néha az emberek úgy kérdeznek, hogy "gyorsan, SOS, VALAKIIII", tehát teljes kétségbeesésben, és mégsem köszönik meg... :S

2011. jún. 18. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,igazad van.Engem is idegesít,hogy akkor sem reagál a kérdező,ha teljesen normális,korrekt válaszokat kap.Nem kell hálálkodni,egy sima "köszi"megteszi,csak hogy tudjuk,hogy olvasta a válaszokat.Meg van az a kérdező,aki csak ír,ír,regényt ír a kommentekben,de nem válaszol semmire,mint ha el sem olvasná a válaszokat,csak fújja a magáét.Ezek is nagyon idegesítenek.Meg még vannak akik kérdeznek,nagyon sok választ kapnak is,és mondjuk később,hetek,hónapok múlva megkérdezik tőlük,hogy mi történt velük,és arra sem reagálnak.Tisztelet a kivételnek,mert volt már hogy írtam egy régi 1 éves kérdésre,és válaszolt az illető,hogy mi lett a története vége.Nagyon örültem,és jó volt olvasni,hogy megoldódott a gondja.
2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De, eléggé idegesít.

Főleg amikor a kétségbeesett kérdezőnek kiteszem a lelkem kb. és próbálok segíteni, hosszasan gépelem a választ. Erre semmit nem reagál rá. (Vissza szoktam nézni még hetek múlva is, ha unatkozom...) Bár az se jobb, ha reagál rá de érzed, hogy nem érintette meg nem fogta fel a válaszod lényegét és süket fülekre találtál. Ez olyan rossz, mert eleinte úgy érzed hasonló dolgokon mentetek keresztül aztán látod, hogy felesleges volt neki írnod.


De az is nagyon felhúz, amikor kérdést teszek fel, mert szükséges a továbbiakhoz és nem válaszol rá. De a legtöbben ilyenkor visszaírnak, csak a kérdést hagyják figyelmen kívül és csak irkálnak. Nem értem, hogy lehet valaki ennyire figyelmetlen!!!!! Vagy ha nem akar válaszolni akkor írja le. Én simán beírom, hogy az adott kérdésre nem szeretnék választ adni vagy hasonló. Bár ez ritka, hiszen anonim oldal és nem tudom a főkérdéshez kapcsolódó kérdések közül mégis melyik lehet olyan kínos...

na mindegy.


De az is jó még, amikor beírsz egy normális választ és nem reagál rá semmit. A többi válaszadóhoz intéz pár mondatot, de a te korrekt válaszod nem érdekli. Mások hiába szövegeltek neki a semmiről és hiába ismételte az első válaszol után mindenki ugyanazt nem tűnik fel senkinek...


Egyébként általában felnőttek csinálnak ilyet, szóval nem áll fenn az a szituáció, miszerint nem engedik őket a géphez vagy hasonló.

Sokan sosem válaszolnak, hónapok múlva sem...

2011. jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ,nincs is értelme válaszolni mert ugysem veszik figyelembe.
2011. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Eronne válasza:
engem az idegesit ha valakinek nincs jobb dolga csak masok dolgan okoskodni dir-dir piff-puff
2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nálam három válaszból úgy átlagban egyet méltányolnak (mondjuk olyan 30-40%-os az elismerési arány). Ezt tartom szem előtt. A többin meg nem rágódom.
2011. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!