Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány "zöld kéz" kell ezen az...

Hány "zöld kéz" kell ezen az oldalon ahhoz hogy emelkedjen valakinek a százaléka?

Figyelt kérdés

Annyira nem számít,csak érdekelne,mert úgy vettem észre,hogy a "lehúzás"sokkal hamarabb megy,mint az "emelkedés".

Köszönöm annak aki tudja,és esetleg válaszolna!


2011. máj. 30. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmam sincs, de már régen nem érdekel, h hány százalékban adok hasznos válaszokat. Sokszor,ha olyan kedvem van, beírok poénos válaszokat és leszarom,h lepontoznak érte. Csak az csesz fel,ha normálisan válaszolok, és csak azért pontoznak le, mert nem értenek velem egyet. De ez van...
2011. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én már megválaszoltam 3-4000 kérdést, nem tud nagyon nagy befolyással lenni rá egy-egy pontozás.
2011. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha százszor pontoztak, akkor már néhány hasznosnak értékelt válasz után is javul az arányod. Nyilván ezres-tízezres nagyságrendben már nem nagyon fog változni.

Csak azt nem lehet tudni hogy hány értékelést kaptál.

2011. máj. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Különben én is teszek rá, eleinte 80% fölött voltam, aztán amióta politikai témában is kommentálok, azóta láthatóan romlott a statisztika.

Hiába, nehéz olyan választ adni, ami mindkét oldalnak tetszik.

2011. máj. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha három válaszod van összesen, és abból pontoznak fel kettőt mondjuk, akkor másnapra felmegy az átlagod. De ha esetleg ezres nagyságrendű, akkor bizony jó sokat kell várj.
2011. máj. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számomra az is rejtély, hogy mitől függ, hogy valakinek látszik-e már, hogy hány százalékos az adott válasza. Pl. van, hogy fölteszek egy kérdést, küldöm a zöld kezeket, azoknak, akik kedvesen válaszoltak, és pl. csak az elsőnél látszik, hogy "ez a válasz 100%-ban hasznos", mert gondolom erre már nyomtak mások is. Ehhez hány szavazat kell?
2011. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nekem a százalékaim a családi témakörben szoktak vészesen lefogyni.. ott aztán tényleg, hanem a többség véleményén állsz, kegyetlenül lepontoznak. Néha ezen úgy ki tudok akadni, mikor szerintem jót írtam, plusz nem árt, ha a teljesség érdekében van egy ellenvélemény, az érem másik oldala, de evvel a iszonyat lepontozással úgy érzem, mintha nem akarnák meghallani. Hisz reagálni nem reagálnak rá, csak ott van, hogy "ez a válasz 21%-ban hasznos" pff..
2011. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem politkában van hogy beírok egy 100% igaz és bizonyítható dolgot, és lepontoznak a strómanok.
2011. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Így akkor már értem nagyjából hogy működik a pontozás.Azért kérdeztem,mert olyan gyorsan lettem 73%-os,pár nap alatt szinte.Utána meg hónapokig tartott mire 74%-os lettem.Valaki írta hogy a családi kapcsolatokban nagyon sokat lehet veszíteni a százalékokból.Ez így igaz,engem is mindig ott húznak le nagyon.Még olyan válaszokon is,amit direkt kér a kérdező,hogy igennel vagy csak nemmel válaszoljuk meg.Még akkor is képesek lepontozni a "sárga földig".Nem értem miért.
2011. máj. 30. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:

„Számomra az is rejtély, hogy mitől függ, hogy valakinek látszik-e már, hogy hány százalékos az adott válasza. Pl. van, hogy fölteszek egy kérdést, küldöm a zöld kezeket, azoknak, akik kedvesen válaszoltak, és pl. csak az elsőnél látszik, hogy "ez a válasz 100%-ban hasznos", mert gondolom erre már nyomtak mások is. Ehhez hány szavazat kell?”


Úgy tudom három szavazattól már látszik.

2011. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!