Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha válaszolnak a kérdésemre...

Ha válaszolnak a kérdésemre és rákattintok a zöld kezecskére, miért nem írja oda a válaszhoz, hogy hasznos?

Figyelt kérdés
Még másnap is megnéztem, hátha éjjel írja hozzá, de akkor sem volt ott, hogy ez a válasz X %-ban hasznos, de az ott volt, hogy már ezt a választ értékeltem.
2010. jan. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

némely kérdésnél van ilyen.nem mindnél.


sőt néha az sincs odaírva h.a válasz írója x,y %ban hasznos válaszokat ad...ez mitől lehet??...

2010. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy csak valahány értékelés után írja ki?
2010. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy válaszra zöld kezet nyomsz, az azt jelenti, hogy te 100%-ban hasznosnak tartod, ha a fehéret, akkor 50%-ban tartod hasznosnak, ha a pirosat, akkor 0%-ban tartod hasznosnak. De nem csak te tudod a válasz hasznosságát osztályozni, hanem mindenki. A sok válaszból a rendszer készít egy átlagot, és ezért fog az megjelenni, hogy a válasz x%-ban hasznos. Ez az x% lesz az átlag.
2010. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Próbáljuk ki! Jelezzük, hogy az első választ ki értékelte.

Én má igen.

2010. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ok, hogy zöld 100, kék 50, piros 0 %; meg más is értékelheti és az összes értékelésből átlagot számít.

De ha csak én értékelem, és senki más, akkor azt nem írja ki?

Hány értékelésnek kell lennie, hogy kiírja?

2010. jan. 7. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább két szám átlagát veszi a program. Amíg csak egy értékelés van, addig nincs kiírva semmi.

Az pedig, hogy nincs kiírva, hogy hány százalékban ad hasznos választ az adott felhasználó, az azért van, mert az adott felhasználónál sincs még két válasz, amelyet már értékeltek. Lehet, hogy az az első kérdése, vagy az az ezredik kérdése, de senki nem értékelte őket.

2010. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
*lehet, hogy az az első VÁLASZA .... ezredik VÁLASZA... * bocsánat
2010. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!