Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ennek a pontozásos rendszernek...

Ennek a pontozásos rendszernek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Tegnap volt itt egy question feldobva, h a pontozásos rendszernek nincs semmi haszna, mert az emberek nem azt figyelik, h hasznos-e a válasz, hanem, hogy nekik tetszik-e aztán a szerint pontoznak.

Ebben teljesen igazat adtam a kérdezőnek, hiszen, ha elolvasok egy választ nem azt nézem, hogy hány százalékos, hanem, hogy jót írt-e?


2011. jún. 5. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

persze ez így van.

szerintem ez csak arra jó hogyha valaki csak hülyeségeket irkál akkor azt jól lepontozzák és esetleg banolhatják e miatt az oldalról mert nem segíti hanem gátolja. Szerintem olyan mintha megszavazhatnánk hogy ő hülye tűnjön innen. De lehet nincs igazam csak azért gondolom mert egy bizonyos százalék alatt nem látni itt embereket pedig tuti van olyan aki csak szórakozni jár ide.

2011. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, ráadásul az emberek 80 százaléka cse..ik bejelölni ha egy válasz hasznos neki, még ha kisregényeket írsz neki akkor is, viszont ha egyszer poénkodsz kicsit vagy más a véleményed mint a többségnek akkor mnidenki lehúz...
2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme nincs.

max akkor lenne,hacsak a kérdező pontozhatna.

a többieknek meg minek?

2011. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szeretem értékelni, hogy milyen a válasz, és általában, ha poénkodik az illető, attól még nem pontozom le.
2013. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!