Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó ez a pontozásos rendszer a...

Jó ez a pontozásos rendszer a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem, hogy az okés, hogy egy kérdésen belül pontoznak, de az átlagolás már problémásabb. Arra gondolok, hogy nagyon sok a költöi, vagy véleményeket váró kérdés. Ami ugye álláspont kérdése. Tehát ha megkérdezik h 1 meg 1 az mennyi, az konkrét, lehet mit pontozni rajta. A válasz vagy jó, vagy nem jó. Ha viszont megkérdezik, hogy a piros szép szin-e, akkor mindegy mit mondasz, hiszen van akinek nem tetszik, igy hát le fognak pontozni. A végén pedig, ha sok ilyen kérdésbe folysz bele, akkor nagyon lehuzhatja az átlagod. Ebben az esetben nem a válasz helyességéröl lesz szó, hanem relativ megközelitésekröl....Amugy nagyon kedvelem ezt az oldalt, nem lehúzni akarom.
2009. aug. 11. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Én már sokszor leírtam, hogy nem kell foglalkozni a pontszámokkal, vagy megsértődni tőle. Ez csak egy játék, ami amúgy nem haszontalan.
2009. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem mások pontjait, sem az enyémet. Ha értelmes a válasz, akkor hiszek neki.
2009. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!