Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha általában...

Miért van az, ha általában mindenkinél okosabb vagyok, mégis csak 59%-ban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok, ne olvasd el a válaszomat, én se érem el a 80%-ot :D

A % nem azt mutatja, h hány %-ban adsz hasznos válaszokat, hanem gyakorlatilag h hány % ért veled egyet az oldalon.

2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
98%

80fölött csak a bölcsek kapnak, de ők csak a fontosabb kérdésekre válaszolnak.

Bölcs és okos - két különböző fogalom.

2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy emberek, ez csak egy trollkodó retardált, pontosan ezért van ennyi %-ja mert ilyen hülye, de odáig sikerült eljutnia hogy ha senkit nem vesz figyelembe, sőt, sérteget bizonyos rétegeket, erre mi mérgesek leszünk, és ő ennek örül, mert szegény úgy érzi hogy elért valamit az életében:b Mindenki adjon nekem egy olyan jó válasz pontozást, és hagyjuk itt a fenébe:3
2011. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
73-as,ne égesd már le mégjobban magad
2011. jún. 6. 20:27
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
20:24 Szia másik 68%-os. Mi egy szinten vagyunk, tehát nyugodtan beszélgethetünk anélkül, hogy bármelyikünken is sérülne az önérzete, mert egy vele alacsony szintűvel szóba áll xD
2011. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vitapartnered, de azért én kérdeznék még egyszer, mert talán elkerülte a figyelmedet előző hozzászólásom.


"A kérdező kommentje:

mindenesetre-egybeírjuk"


"A kérdező kommentje:

Lehetőleg 80% feletti válaszoljon az alatti vélemény nemérdekel"


Megtalálod a saját HIBÁDAT?

Ha megtalálod, akkor azt követően is ennyire okosnak hiszed majd magad?

2011. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
88%
nem kell mindig vitázni! Inkább egyél egy jót!
2011. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: a 73%-os válaszoló nem égeti le magát, mert neki van igaza. Tehát sz.optad kisanyám:D:D
2011. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom miért állok le egy 59%-ossal vitatkozni. Olyan megalázó, hogy egy ilyen kis senki itt dumál nekem az én 73%-ommal. Szégyen gyalázat hogy az ilyen alja népet ilyen helyekre engedik. *kortyol a borból, megigazítja a monokliját* Farewell, my friend! -olvasd franciás kiejtéssel, mert akkor az volt a divat-
2011. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim válasza:
100%

Megkérdezhetném, hogy honnan döntöd el, hogy okosabb vagy-e általában mindenkinél? :) Ugyanis ezt a kérdező és a válaszolók döntik el, hogy amikor esetleg feltesznek egy kérdést és tegyük fel válaszolsz rá, akkor az mennyiben volt hasznos és idaillő vagy épp tanulságos számukra. Itt nem a százalékok számítanak, hanem, hogy segíts és írd le a tapasztalataidat a témával kapcsolatban. Ezt kellene szem előtt tartanod, legalábbis véleményem szerint az ide írók 80%-a ezt tartja fontosnak. :))


Lány, 85%

2011. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!