Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha általában...

Miért van az, ha általában mindenkinél okosabb vagyok, mégis csak 59%-ban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
97%

Vitapartnerhez egy értelmes vitaindító kérdés is kéne. Te olyat nem tettél fel.

Többen megmondták, azért kevés a százalékod, mert lepontoz, akinek nem tetszik a stílusod. Ennyi.

Mivel nem tudjuk, hogy hol és mit válaszoltál, ezért azt nem tudjuk megítélni, hogy kinél vagy okosabb, bár én úgy gondolom, hogy az az okos aki nem a %-okkal foglalkozik ezen az oldalon hanem a kérdésekkel és a válaszokkal.

2011. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim válasza:
100%
Én 91%-os vagyok és vállalom a kihívást. (Én voltam aki a "don't feed the ego" képet is felrakta). Ez az oldal azért van, hogy emberek tanácsokat adjanak egymásnak. A zseniálisan szarkasztikus beszólások, a bunkó és tapasztalati háttér nélküli kijelentések okozzák a te 59%-odat. Lehet, hogy te nem így gondolod, de bárki aki egy ilyen kérdést feltesz az meglehetősen komoly műveletlenségre utal. Ha többet foglakoznál a saját életeddel és haladnál benne, majd visszajönnél és megpróbálnád a tapasztalatodat tovább adni akkor lehet, hogy egészen sokat javulna ez a szám.
2011. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%

LOOOOOOOOL

Mindenki szerint f@szfej vagy, ez milyen érzés?

2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, ha általában mindenkinél okosabb vagyok, mégis csak 59%-ban adok hasznos válaszokat"

aki le tud írni egy ilyen ellentmondásos mondatot, az még nem lát át mindent - ezért.

2011. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
foglalkozz azzal, hogy értelmesen válaszoljál meg értelmes kérdéseket tegyél fel, ahelyett, hogy itt osztod az észt. valószínűleg a többi válaszod is ilyen okoskodó meg lenéző volt, azért utál mindenki. amúgy nem tűnt fel, hogy te állsz itt a legalacsonyabb százalékon, mégis te osztod az észt még a 79%-osnak is? ha mindenki úgy gondolkodna, mint te az egoista fejeddel, akkor senki sem válaszolt volna, ezt tartsd szem előtt.
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
93%
kis fä$z vagy, oszt csá...
2011. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
95%
l*f@xt a s*ggedbe :D nem válaszolok 80% alatti kérdésekre :Đ nagyon degradáltak közé járhatsz ha okosabb vagy xDDD azééért mert csak azt észt osztod, primitív naív vagy soroljam? inkább nem :'D jótnevettem xD
2011. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim válasza:

Sosem gondoltam volna, hogy a % számít.

Ha értékelem a kérdésemre adott válaszokat, akkor nem az a szempont, hogy az illető eddig milyen arányban adott hasznos válaszokat, hanem számomra mennyire volt kielégítő a nekem adott válasz.

2011. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Most regisztráltam, úgyh nincs %-os eredményem a válaszokra:) Szerintem gondold végig a következő pár dolgot:

1, Először is ne törődj, azoknak a válaszoknak a tartalmával, amik szándékosan sértegetők! Azon viszont gondolkodj el, hogy miért kezdtek el sértegetni!

2, Miért gondolod, hogy mindenkinél okosabb vagy? Azért mert sok mindent jobban tudsz náluk? A műveltség nem azonos az intelligenciával!

3, Lehet művelt és értelmes vagy, de ez sem minden. Az érzelmi intelligencia legalább olyan fontos, főleg egy olyan fórumon, ahol az emberek segítséget kérnek. Az arrogáns, kioktató válaszok sok esetben nem csak, hogy nem hasznosak, hanem ártalmasak is lehetnek.

2011. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
csak kíváncsivoltam,mennyire húzzátok fel magatokat egy ilyen kérdésen:$ LOL
2011. jún. 8. 11:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!