Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne több értelme, ha...

Nem lenne több értelme, ha csak a kérdés feltevője pontozhatna?

Figyelt kérdés
Elvégre ő rakta fel a kérdést, neki kell eldöntenie, hasznos e a válasz, vagy sem, nem a válaszolóknak, akik gyakran csak úgy lepontozgatják egymást (gyakran én is. ha látom hogy valahol nagy pontozások vannak, beszállok).
2011. jún. 20. 11:32
 1/8 :) :) :) ***** válasza:
37%
De.
2011. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De.

Sokan itt a pontozgatást, Tetszik-Nem tetszik alapján intézik, tök mindegy, hogy az válasz-e a kérdésre.

2011. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert ha jön valami komolynak tűnő hülyeség, akkor a kérdező azt hiszi, hogy az a jó válasz.
2011. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem biztos, hogy csak a kérdezőt érdekli, amit kérdezett, hanem mást is, aki megtalálta a kérdést, és így ő is tudja értékelni a válaszokat.
2011. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jobb volna,nem lenne ennyi hűlye válasz a pontlovagoknak,hogy pontot kapjanak ha kell ha nem.
2011. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de. úgy legalább nem pontoznák le azt, aki megosztja a tapasztalatait.
2011. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért, itt vannak pontok? Nekem hány pontom van? Azt hittem csak jószándékból elmondhatjuk egymásnak a véleményünket, tanácsainkat.
2011. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jó volna.
2011. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!