Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a kérdések...

Miért van az, hogy a kérdések feltevői általában nem veszik arra a fáradságot, hogy a számukra hasznosnak tűnő választ pontozzák, sőt általában meg sem köszönik a segítséget?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyfokú bunkóság.
2009. márc. 25. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sem szép dolog, ha már valaki segített rajtam, akkor egy ennyivel meghálálom, bár ez semmiség, en valahogy így fogom fel,

Kevés kérdést tettem még fel, de eddig minden választ, amelyik tényleg hasznos volt azt felpontoztam, amelyik meg nem, azt úgy hagytam( bevallom, hogy azokat nem szoktam felpontozni, nem tudom nagy ökörsége, de én így szoktam)

És mindig hagyok legvégül egy hozzászólást, hogy köszönöm a válaszokat, mert valaki szentelt rá az idejéből, hogy válaszoljon nekem, hogy segítsen nekem

És a magyarázata, hát talán az lehet, hogy unják, gondolom valahogy így gondolkodnak, hogy mér megvan a megoldás, akkor a többi nem érdkel

Nagyfokú bunkóság, ahogy írtad SZERINTEM, aztán lehet más nem így látja :)

2009. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor így igaz, de azért szerencsére vannak kivételek, akik megköszönik a számukra hasznos válaszokat.

De van olyan is aki a kérdésre adott, belinkelt tökéletes választ, lepontozza mert nem tud mit kezdeni a hivatkozásokkal!(linkekkel) Pedig már nem egyszer, ezen a fórumon is elmagyaráztuk a másolás, és a böngésző címsorába beillesztés, folyamatát!

2009. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ezen én is mindig fennakadok, hogy ha egyszer kérdez, de meg se köszöni a választ, az kívülről úgy tűnik, mintha el se olvasta volna a neki szántakat.

Ha kérdezek, alapvető, hogy legalább 2 órán át figyelem a válaszokat, és még napok múlva is belépésnél megnézem, jött-e úgy hozzászólás.

De persze mit vársz el olyan emberektől, akik akkora butaságokat tudnak kérdezni, hogy már csak sajnálatból is válaszolsz neki. Pl: ötször feltett kérdést hatodszor is feltenni? Vagy ha beírná a kulcsszót egy keresőbe, előbb meglenne a válasz, mint itt...

2009. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindenki azt szajkózza, hogy nem érdekli a pontozás.Akkor miért vegyük a fáradtságot, hogy pontozzuk a hasznos és nem hasznos kérdéseket?Én pl. nem szoktam soha lepontozni senkit, hanem minden válaszra hasznosat nyomok, nem érdekel, hogy aztán ki mit pontoz és ki mit nem.Nem kéne ennyit agonizálni ezen a pontozásos kérdésen, mert ettől senki nem lesz sem jobb, sem roszabb.
2009. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Egyébként Te se töröd magad, hogy pontozd a válaszokat...
2009. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én pontoztam!
2009. márc. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!