Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vannak ezen a honlapon vélemén...

Vannak ezen a honlapon véleményetek szerint olyanok, akik direkt mindenkit lehurrognak, leoltanak, mert így élik ki magukat?

Figyelt kérdés
általában ha felteszünk egy kérdést, nem azt várjuk, hogy leoltsanak, hogy de hülye vagy, mért nem tudod. azért kérdezek, mert nem tudom! Sokszor ok nélkül lehurrogják az embert, leribancozzák, számomra érthetetlen dolgok miatt. Vagy csak lehülyéznek, az is elég. Szerintem biztos vannak olyanok, akik direkt mindenkit lefikáznak, és aztán röhögnek a visszaérkezett válaszokon, hogy dejó, megint sikerült valakinek feltolni az agyát XD Ez nagyon beteg!
2009. márc. 25. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
De hülyevagy::SS: Ilyenek nincsenek
2009. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan van egy pár ilyen agyatlan tökfej... Engem inkább a lepontozás bosszant. Mert oké,hogy ha nem egy véleményen vagyunk lepontoz,de hogy amikor a tapasztalatomat írom meg és azért pontoznak le attól falra mászom!
2009. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
De idióta vagy, tudod jól hogy vannak ilyenek, minek teszel fel ilyen kérdést? xD Jajj le fognak most pontozni, félelmetes XD
2009. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
hát ez megint besikerült :p
2009. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
:D:Dtényleg am... hogy lehetsz ilyen hülye? :D:D
2009. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak ien huek de nem ertem miert kell jelentkeznek ha ugyis csakitt szidn akarnka mindenkit ki kene oket tiltani innene a a pics aba
2010. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!