Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell mindent kérdést...

Miért kell mindent kérdést szétoffolni?

Figyelt kérdés
Személyeskedés van,válaszolók egymásra sárt dobálnak.Irigység,rosszindulat süt a válaszokból,aki nem ugyan azt írja,mint a sok birka,az hülye.A kérdező meg nem kap normális választ,csak sértegetést,leoltást,meg a valászolók egymás felmenőit emlegetik,egymással vannak elfogalalva,hogy kitud jobban a kérdezőbe és egymásba belerúgni.Csak nekem az az érzésem,hogy cset.hus lett a színvonal.A másik észrevételem ami megdöbbentő,hogy a szex rovatban 14,15 éves lányok adnak tanácsot 30-as nőknek,ez normális?Senki nem tisztel senkit itt?Hova süllyed még ez az oldal?
2011. júl. 5. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kell szét offolno a családi kapcsolat kérdés körét egy ilyen idióta kérdéssel?Mondjuk én is kérdezhetném....attól függetlenül hogy igazad van...
2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a suliszünet, és itt van a sok kis kamasz, lehet hülyülni. Nyáron mindig meglódul a "színvonal" itt, és látszik is a válaszokon sajnos. Meg a kérdéseken is... Sztem a válaszadók jó nagy százaléka tizenéves itt.
2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb kérdésromboló válaszoló sajnos ebben a témakörben van.
2011. júl. 5. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenki okosabb akar lenni a másiknál, és a személytelenség mögé bújva többet megengednek maguknak. Felül kell ezen emelkedni, ennyi.
2011. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az oldal nem süllyed sehova, nagyon szép profitot termel. :)

Az emberek süllyednek mélyre. Oka? Mert névtelenséget ad. Ha ki lenne írva, hogy Horváth Ádám, Debrecen, Debreceni út 104 2/B lakás, akkor nem lenne ekkora arcuk.

A való életben nem tehetik ezt meg, mert kapnak az arcukra. Itt még lehet.

Számít ez az oldal? Őszintén. Aki családi rovatba ír, az úgyis tudja a választ a kérdésre, csak megerősítést kér. Aki az egyéb rovatba ír, az pedig nem ismeri a Google-t. A kérdések 1% értelmes, és nem kereshető a Google segítségével. Miért van mégis az oldal? Mert a "lakosok" tartják fenn, és a gyűlölködés, veszekedés, odamondás népszerű sport.

2011. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is így látom.

Engem múltkora baba-mama rovatban pontoztak le kegyetlenül, csak mert valakivel nem értettem egyet. Megkérdezi valaki valamiről, hogy az jó vagy nem, amit ő kitalált - és ha nem helyeselsz, akkor megkapod a magadét. Akkor minek kérdez, ha már eldöntötte?! De ha ez másokat boldoggá tesz...

A másik: a bunkó kérdezők. Ma is jártam úgy, hogy házi praktika-ügyben adtam egy választ, erre a kérdező visszaírt valami olyan minősíthetetlent, hogy csak na. Nem tudom, hogy félreérthette-e vagy csak kötözködni akart... Az utóbbi időben gyakori, hogy maga a kérdésfeltevő "köszöni meg" a válaszokat minősíthetetlen hangnemben.

Ez van.

2011. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 JLlompi ***** válasza:
bunkók vagyunk oszt e' csak tégedet zavar No mostmán helyretettelek te vagy az 1000. a mai napon itten van az ajándék nevetés Lol xDxDDDikszdéD lol yxd lodxl no mostan jó kioffoltalak
2011. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:45


Te nagyon he vagy....

Rumanu vagy mi?:D

Vagy is valami csörgedezik az ereidben mi?

2011. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretem a csokit, ti nem?
2011. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha már megvan egy normális válasz nekiállhatunk veszekedni meg offolni?
2011. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!