Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek kár, hogy a...

Szerintetek kár, hogy a kérdező hozzászólását nem lehet értékelni? Időnként jól jönne?

Figyelt kérdés
Merthogy lehet, hogy a kérdező "beszól" valamit, amikor nem is lett volna indokolt, ezt is néha jó lenne jelenteni. Bár ritka.
2011. júl. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Oké, a kérdést ne lehessen értékelni, de amit utána ír válaszokat, azokat igen. Már régóta akartam írni az adminoknak az ügyben, de sosem jutottam el odáig. Pedig szerintem jó lenne.
2011. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak nem lenne értelme. A válaszokat is aszerint kell(ene) értékelni, hogy mennyire voltak hasznosak a kérdés szempontjából. A kérdező meg nem válaszokat ír, hanem elvileg a saját kérésénél felmerülő dolgokra ad magyarázatot. Ezt nincs értelme értékelni.


Viszont az kimondottan baj, hogy jelenteni sem lehet, mivel sokszor csak a kommentekben mutatják ki egyesek a foguk fehérjét, esetleg ha nekik nem tetsző válaszok érkeznek. Szóval nem az a baj, hogy a komment "nem hasznos", hiszen hogy is lehetne az, hanem az a baj, hogy egyesek nem arra használják ezt a lehetőséget, amire kellene.

Ejj, de szép is volt, amikor még nem lehetett kommentet írni, és minden kérdésre csak egyszer lehetett válaszolni...

2011. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó lenne. :) Viszont azt nem értem, hogy a kérdező mért nem tudja kitörölni a saját kommentjét. Legalább ez lenne lehetséges... (pl. olyannál, hogy valaki trágárkodik, a kérdező ír rá valamit, aztán jelenti a választ, amit ki is törölnek. De a kommentet már nem törlik.)
2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak: igen, igazad van, én is erre gondoltam, csak bénán fogalmaztam meg. Szóval amikor pl. a válaszoló finoman minősít valamit a kérdezőben, erre a kérdező meg elküldi a ...-be a válaszolót, az ilyennek a kérdését is törölni kéne.
2011. júl. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!