Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan, miért nem a kérdésre...

Sokan, miért nem a kérdésre válaszolnak, hanem a kérdezőt kritizálják?

Figyelt kérdés
Már nem egy olyan kérdést láttam ahol, a kérdezőbe kötöttek bele és nem pedig a kérdésre válaszoltak.Persze vannak kivételek, de nagyon sok olyan válaszadó van aki mindenbe beleköt, hogy h*lye a kérdező,meg mi köze hozzá,meg béna, buta stb.Miért nem lehet kultúráltan ténylegesen a kérdésre válaszolni és nem belekötni a kérdezőbe, hisz ő nem sértegetett senkit csak véleményt vagy segítséget kért.
2011. júl. 19. 13:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
mert azt hiszik ettől nagyok lesznek.
2011. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
82%
Ez jó kérdés!ezen már én is gondolkoztam, ha megtudod a választ mond el nekem is légyszi.
2011. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Ez is egyfajta vélemény. Egyes végtelenül hülye kérdések logikusan maguk után vonják az efféle válaszokat, hiszen bizonyos mértékű abszurditásra képtelenség értelmes választ adni, ugyanakkor meg provokálja a kérdés, hogy az ember reagáljon valamit.
2011. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
27%
mi közöd van hozzá? hülye kérdező...
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Mert az életben nem mernek beszólni és itt élik ki magukat. Neveztek már luxusprostinak, idiótának, butának, hülyének, rondának is. Pedig csak leírtam a normális véleményemet.
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
32%
már ne is haragudj, de aki ilyen kérdést kiír, az hülye (:
2011. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
45%
Mert itt élik ki magukat. Amúgy nem gondolom, hogy ez Családi kapcsolatok kategória.
2011. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
60%
Mert csak ettől lesz orgazmusok,hogy itt trollkodnak.
2011. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
75%
Véletlenül tán nem azért, mert a kérdésben valami hülyeséget írt????
2011. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Látom itt is vannak ilyen emberek. Legalább ti megírhatnáto, hogy miért?

Mert a véleményem, hogy ha értelmetlen a kérdés akkro inkább ne válaszoljon rá az illető, mint hogy kritizálja a kérdezőt. Amúgy gondolkodtam, hogy sima egyéb kérdés legyen vagy családi,de ide is szoktak hasonlót írni,ezért gondoltam ide,de ha nem haragszol már nem írom ki mégegyszer egy másik kategóriába.

Persze mindenkinek megvan a saját véleménye,de aki amúgy is kétségbe van esve, vagy semmi rosszat nem tett,miért kell bántani azzal, hogy ismeretklenül leoltják. Mivel lehet ettől nem lesz jobb a válaszadónak,de lelkileg lehet sérül a kérdező.Sose lehet tudni milyen ember ül a másik oldalon és alapból nem értem miért okoz másoknak örömet kritizálni és oltogatni másokat,mert akkor ő se lehet "értelmesebb" ha ettől érzi jól magát. Nem akarok megbántani senkit,csak meg akarom érteni.

2011. júl. 19. 13:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!