Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem fejlesztik a gyk...

Miért nem fejlesztik a gyk weblapot?

Figyelt kérdés
Van egy csomó rendszeres felhazsnálói hiba, amin segíteni lehetne, ha használhatóbb lenne a felület, ez a moderátorok munkáját is segítené.. Miért hagyják, hogy ilyen gagyi maradjon ez az oldal? Nem úgy néz ki, mint egy 2011-es weblap. (pl. rossz kategóriákba írogatnak sokan, mert nem veszik észre, hogyan kellene. Korábbi válaszokra csak pl. időpont megadásával utalhatunk, mert nem használnak pl. számozást, mint a többi kérdés-válasz oldal)
2011. aug. 6. 04:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szubjektív Véleményem:


Gondolom a fejlesztők sem számítottak arra, hogy miként és milyen huzammal fog menni ez az oldal ezért csak azt a célt próbálja szolgálni amiért létrejött: Gyakori Kérdések-et megválaszolni. A jelenlegi weblap ezt a lehetőség lehetőleg tökéletesen nyújtja , másra meg miért lenne szükség? Ha az rendben van, akkor minden ok. :)


Egykét módosítás tényleg nem ártana, amit említettél , hogy pl tudjunk replizni a másiknak, és ne időpontosságot kelljen leolvasnunk ha válaszolni akarunk valakinek. De hát a fene se tudta egykor, hogy párbeszédek is kialakulnak a válaszokban :) De amíg ez nincs semmilyen formában szóvá téve addig ne várjunk semmit, ha csak majd a karbantartók úgy gondolják, hogy ideje ráncba szedni a külsőt és tuningolni. :)

2011. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
2011. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A lakásodat is folyamatosan takarítod, átrendezed, felújítod.. Ha valamire nem gondoltál a legeslegelején, és akkor már az örökre úgy marad? Ez soha nem lehet indok.

Érdekes módon a többi weblapon tudnak módosítani a visszajelzések és igények szerint.


Láthatják nagyon jól, hogyan használják az emberek az oldalt. Biztos vagyok benne, hogy moderátorok is tudnak egy csomó dolgot, amin lehetne javítani.

2011. aug. 6. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert a fejlesztés pénzbe kerülni, aztán így már nem zsebbe menne a fehérneműreklámokból befolyt összeg.
2011. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Ha ilyen okos vagy akkor fordulj hozzájuk az ötleteiddel, de ne engem támadj, mert felőlem akár meg is szűnhetne az oldal. Legalább kevesebb ostobaságot kell orvosolni...


De ha már hasonlatokkal élünk , nem hiszem, hogy a házad színét évente változtatjátok ^^, illetve a bútorokat sem havonta cserélitek ^^

2011. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Conflagrator, vegyél már vissza, senki nem támadott téged.


Nem a ház színéről volt szó, és nem havonta történő átalakításról. Hanem pl. arról, hogy ha valamibe állandóan bevered a térded, vagy valamit állandóan kerülgetned kell, arrébbtolod... (pl. rendszeres felhasználói hibákat/kénylemetlenségeket említettem, nem azt, hogy miért kék az oldal).

2011. aug. 6. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Miféle hibákat tapasztalsz? Gyorsan le is kopogom, de nálam hibátlan minden.
2011. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Conflagrator, olvasd el mégegyszer, amit írtam, talán előbb-utóbb megérted :) Nincs kedvem ismételgetni.

Köszi!

2011. aug. 7. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg nincs kedvem visszajárogatni ide azért mert sír a szád. Megértettem elsőre is csak reméltem, valami pontasosabb érvet is feltudsz mutatni, mint a hülye felhasználó kényelem.


1, Mint láthatod talán én voltam aki próbált választ adni , neked az se jó ^^ , mert más kb tojt erre a kérdésre. (

2, Fogalmam sincs miért érdekel egy honlapnak a felhasználási kényelmei, amiért létrejött annak érdekében tökéletesen működik. Esetleg az életed 50%-át tenné ki, hogy mivé lesz a honlap karbantartása? Nekem továbbra is csak egy honlap marad a sok közül, fogd fel te is így.


De gyerünk köss bele ebbe is....csak egy helyben fogsz toporzékolni, mert ezt a kérdést nem is itt kellet volna feltenned hanem a karbantartónak. :) :P

2011. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"pontasosabb érvet is feltudsz mutatni, mint a hülye felhasználó kényelem"

Minek kellene más érv? :)


Látom, nem vagy valami felhasználóbarát, nem akarod átnevezni magad Dúlifúlira? Jobban illene hozzád.

2011. aug. 8. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!