Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem fejlesztik ezt az...

Miért nem fejlesztik ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy pl. a véletlen kérdéseknél ne kelljen mindig azt nyomogatni,hanem legyen rendszerezve.

amikor új kérdést teszünk fel, ne a bal oldali menübe kelljen piszmogni,hanem egyszerűen,pl. listából lehessen választani. Nem okoskodom,de így egyszerűbb,és átláthatóbb lenne.


2008. okt. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Nem tudom. Szerintem azért Google hírdetésekből jöhet be pénz. Van potenciál az oldalban, de fejlesztés nélkül nem lesz soha túl nagy dolog belőle.
2008. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mióta vagy itt, de szerintem azért fejlesztik. amikor több mint egy éve idetévedtem, még nem lehetett privátot írni, kommentet írni, többször válaszolni egy kérdésre, nem volt megválaszoltjaid kategória, és asszem véletlen kérdés sem volt, meg sok egyéb.
2008. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra reagálnék, amit felsoroltál:

A véletlen kérdésnek az a lényege, hogy megnyomod és bejön egy új kérdés. Ehhez bizony meg kell nyomni, illetve a véletlen kérdés lényege, hogy nincs benne rendszer, a kérdés rendszer nélkül érkezik.

Azért kell előbb kategóriát választani, mielőtt kérdést kiírsz, mert így szeretnénk elejét venni a rengeteg félrekategorizálásnak. Így is rengeteg van, de úgy gondoljuk, ha ez az Új kérdés oldalon kiválasztható, még több lenne. Tehát ez is így marad.


Egyébként meg tervezünk további fejlesztéseket az oldalon, például alapjában meg fog változni a pontrendszer, árnyaltabb lesz, és valószínűleg szankciókat is bevezetünk, ha valaki nagyon gyatra válaszokat ad, illetve engedményeket (pl. 1 órás kérdéskiírás korlát visszaszorítása), ha valaki nagyon profin válaszolgat.

Konkrét időpontokat ezekre a fejlesztésekre nem tudok írni, mivel ezek még csak tervek, az időnk pedig véges.

2008. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök.. de nem értettél meg :P nem baj:)
2008. okt. 13. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyat kértem, hogy ha valaki magánlevelt küld, legyen egy mutató a cikkre. Különben honnan tudjam, mire válaszolt?

Remélem, hamar megcsináljátok - nem lenne egy nehéz fejlesztés - viszont hasznos!

2008. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!