Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a normális,...

Miért pontozzák le a normális, hasznos válaszaimat?

Figyelt kérdés

ha nem vicces, hanem komoly, hasznos válasz már pontoznak is le :(

Miééért???

ja és nem ojan kérdésekre válaszolok, ahol szubjektív válaszok vannak.

pl. Mi a véleményed..., Mijen csajok jönnek be...


2011. aug. 16. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez valóban így van és azért mert ide totálisan idióták járnak, de most komolyan, ha nem hsized el egyszer nézz szét az ezo rovatban és rá fogsz jönni
2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ráffájel ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel :D
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem tudsz helyesen írni.
2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg olyankor van amikor, a "pontozó", nem ért egyet a válaszolóval, akármilyen kulturáltan, komolyan és értelmesen is közli. De szerintem ez témafüggő is egyben, például a "vallás", "valláskritika" kérdéseknél ezt előszeretettel teszik, csak ha kiderül a vallásod a válaszodból, és ő nem olyan akkor megy a lepontozás sajnos.


Ha én nem értek egyet egy válasszal, de kulturáltan közli a válaszoló, nem szoktam lepontozni, de sajnos kevesen gondolkodnak így.

2011. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha körül nézel az ezo rovatban, rosszul is leszel, mert megtudod hogy milyen a "magyar" nép...
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló kivételével mindenkinek köszönöm :)

ugy látszik vannak még normálisak

2011. aug. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!